Going. | IRA - jeszcze jeden koncert! - Klub CK Wiatrak

IRA - jeszcze jeden koncert!

18:00 | Niedziela, 8 grudnia 2019

Klub CK Wiatrak

Koncert

60 zł

60 zł

8 grudnia - jeszcze jeden koncert zespołu IRQ. To było do przewidzenia, bilety na sobotni koncert rozeszły się zbyt szybko, aby zaspokoić Wasze apetyty. Dlatego IRA zagra dla Was jeszcze jeden koncert w niedzielę o godzinie 19tej. Na supporcie wystąpi Zuza Gadowska Band.

IRA - Ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery IRA.

Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu -"IRA" ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta "Mój dom", a następnie "1993" i koncertowa "Live" odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: "Nadzieja, "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara" czy "California" do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

Choć na przestrzeni lat grupa zmieniła swój styl, odchodząc od heavy metalu w kierunku rocka i pop rocka, jedno nigdy się nie zmieniło -
Artur Gadowski i jego ekipa nieustannie królują w sercach polskich
słuchaczy, gromadząc pod sceną tłumy fanów.

Zuza Gadowska Band powstał poprzez skupienie indywidualnych artystów
dopełniających się wzajemnie.
Grają to co kochają - muzykę folk-rock. Na ich koncertach można usłyszeć
utwory autorstwa Zuzy Gadowskiej w ich wspólnej aranżacji."

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej