Going. | W polu serca. Praktyka Vinyasa Power Yogi na ośrodek serca. - Energia Studio Magdalena Prieditis

W polu serca. Praktyka Vinyasa Power Yogi na ośrodek serca.

20:15 | Wtorek, 5 listopada 2019

Energia Studio Magdalena Prieditis

Warsztat

30 zł

30 zł

„Miłość i współczucie to konieczność, a nie luksus. Człowieczeństwo bez nich nie przetrwa.” – Dalailama.

W polu serca – praktyka Vinyasa Power Yogi i medytacji na ośrodek Serca.
Jeśli chcesz się poczuć lekko na sercu, oczyścić z niepokoju, otworzyć na drugiego człowieka, poczuć akceptację i spokój, poczuć balans emocjonalny – zapraszam serdecznie i sercowo Magdalena

Kiedy: 5 listopad 2019 r.
O której: 20:15
Jak długo: około 75-90 min
Za ile: dla klientek Energii wstęp w ramach ważnego karnetu, dla wszystkich pozostałych chętnych 30 zł.
Gdzie: Energia Studio Magdalena Prieditis
ul. Miodowa 57 w Szczecinie (budynek Centrum Terapii Sensorycznej)
Co ze sobą zabrać: wodę, matę i dobry nastrój ;)

Ilość miejsc ograniczona.

Zarezerwuj miejsce : 609 023 937 wystarczy wysłać sms-a

Prowadząca: Magdalena Prieditis - mgr wychowania fizycznego, międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter fitness z 25-letnim doświadczeniem, posiadający wszechstronne wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Manager klubów fitness z doświadczeniem w branży hotelarskiej. Przez ostatnie 10 lat manager Międzynarodowej Akademii Fitness i Aerobiku IFAA Polska. Koordynator Nirvana Fitness w Polsce. Od 2009 r. prowadzi własne Energia Studio, w którym przekazuje swoją wiedzę. Autorka szkoleń i programów fitness: (AFRO MENTAL fit, Afro Planet, African Sounds Yoga, Aerobox, Power Gym, Omcycling, Ovoball, Mama Fit, Mama and baby, Jump it, Jump it aqua), autorka wielu artykułów branżowych. Obecnie specjalizująca się w szerokim spektrum praktyk jogicznych, form body & mind, mindfulness, technik oddechowych, zajęć tanecznych i prozdrowotnych. Wieloletnia propagatorka i nauczycielka tańca afrykańskiego. Dyplomowana bioenergoterapeutka.
" Od dłuższego czasu staram się zaszczepić w ludziach dążenie do powrotu do natury. Zajęcia, które kreuję, buduję w oparciu o harmonię z naturą i czerpanie energii witalnej z Ziemi i otaczającej nas przyrody. Bazując na równowadze umysłu i ciała jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie lepsze wyniki treningu i bezpośrednio zwalczać skutki chorób cywilizacyjnych. Jestem zdania, że wraz z rozwojem cywilizacji i zmian sposobu życia, coraz istotniejszą rolę w szeroko rozumianej branży fitness, odgrywają techniki body&mind i mindfulness. Nie wystarczy dbać o ciało, obecnie konieczne jest, a niekiedy i ważniejsze, redukowanie stresu i przywracanie równowagi mentalnej. Powrót do natury, racjonalna dieta w połączeniu z ruchem i odpowiednio dobranymi ćwiczeniami jest jednym z podstawowych sposobów walki z negatywnymi skutkami rozwoju naszej cywilizacji."

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej