Going. | Hanako / cozy moss / NXOV - Pogłos

Hanako / cozy moss / NXOV

19:30 | Sobota, 23 listopada 2019

Pogłos

Koncert

20 zł

20 zł

start: 19.30
wjazd: 20 zł

Hanako

Screamo/noise rock z Warszawy. Na koncie mają dwie epki i płytę "Powiedz mi, że to przetrwasz", która ukazała się nakładem Trzech Szóstek, DIY Koło Records, Extinction Records i wydawnictwa Ten Moment. Dekonstruują zastaną rzeczywistość w poszukiwaniu cienia nadziei na lepsze jutro. Koncertem w Pogłosie zamykają trasę koncertową, a zaraz po nim zamykają się na salce i zabierają się za nowe rzeczy.

BC: https://trzyszostki.bandcamp.com/album/powiedz-mi-e-to-przetrwasz
https://hanakoscreams.bandcamp.com/
IG: @hanakoscreams
YT: https://youtu.be/96OPCX8MeSs

cozy moss

Berlin / Warszawa / miasto-miejsce czyli elektronika z anielskimi wokalami prosto ze świata snów-jawy. Zagrają materiał, którego jeszcze nikt nie słyszał, bo chcą, żeby był usłyszany. Ciemniej, gęściej, mocniej.

soundcloud.com/cozymoss
https://www.facebook.com/cozymoss/

NXOV
(electronic/experimental/screamo)

Trio obywateli świata obecnie mieszkających w Warszawie, działające w niskobudżetowych klimatach DIY.

Tworzą wszystko sami; w ich muzyce można doszukiwać się wpływów industrialu, techno, screamo, hardstyle i post punku - to wszystko zagłębione w reverbie i pokryte mocnym przesterem. Ich zglitchowane klipy i visuale współgrają z warstwą muzyczną, dodając unikalnego klimatu na żywo.

W 2018 roku, jeszcze jako duet wydali swój debiutancki album Kay. Aktualnie powracają do grania na żywo w nieco innej odsłonie, w międzyczasie pracując nad materiałem na kolejny album.

https://www.facebook.com/nxovofficial/
https://www.youtube.com/channel/UCU_3g0pgr6oeD2bVp4kqFrg

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej