Going. | Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes - Sfinks700

Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes

22:00 | Piątek, 21 lutego 2020

Sfinks700

Impreza

od 20 do 35 zł

od 20 do 35 zł

Budowanie społeczności to jeden z najmilszych aspektów organizacji eventów muzycznych. Na naszych wydarzeniach wystąpiło wielu artystów, ale nawiązało się równie wiele przyjaźni. Dziękujemy Wam, nasi odbiorcy, za obecność i to co wspólnie osiągnęliśmy!

Wkrótce dobijemy do pierwszego portu, jakim jest 5-ta rocznica naszej działalności. Przez te lata dojrzewaliśmy muzycznie, a wraz z nami i Wy, dlatego na luty 2020 przygotowaliśmy wydarzenie, które to symbolizuje. Po raz pierwszy na naszych urodzinach, prezentujemy najgłębszy wariant muzyki drum&bass w cyklu Depth Tones!

21 lutego w Sfinks700 wystąpi belgijskie trio Bredren. Szanowani na całym świecie, zarówno przez gatunkowych purystów, jak i początkujących „pielgrzymów”, wystąpią w Polsce po raz pierwszy! Królowie techno-drum’n’bass rozkochają w sobie zarówno tych, którzy w nocy potrzebują się wyszaleć, jak i takich którzy wolą po prostu zamknąć oczy w ciemnym pomieszczeniu i oddać się muzycznemu uniesieniu. Występ głównej gwiazdy jak zwykle okraszony będzie polskim supportem, a fontanna stanie się negatywnym odbiciem sceny głównej – tym razem to tam, wśród neurofunkowych uderzeń odnajdą się Ci, którzy mają najlepszą kondycję.

1 pula- 20 PLN
2 pula- 30 PLN
Na bramce: 35 PLN

Selekcja: +21, lub studenci

www.facebook.com/BreakyVibes

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej