Going. | Tribute to DEEP PURPLE & more - Estrada Stagebar

Tribute to DEEP PURPLE & more

18:30 | Piątek, 29 listopada 2019

Estrada Stagebar

Koncert

35 zł

35 zł

Memoriał Jona Lorda to największa w Europie, cykliczna impreza związana z tematyką Deep Purple. Co roku spotykamy się, aby uczcić pamięć Jona Lorda - współzałożyciela tej legendarnej grupy i jednego z najwybitniejszych hammondzistów w historii muzyki rozrywkowej.

Wiele można powiedzieć o corocznych Memoriałach Jona Lorda, ale na pewno nie to, że są to zwykłe klubowe koncerty. Unosi się nad nimi specyficzna magia lat dawno minionych. Lat świetności muzyki rockowej w jej najczystszej postaci - spontanicznej, pełnej energii, nietuzinkowej. Każdy koncert z tego cyklu to spotkanie z muzyką legendarnego zespołu Deep Purple z innego okresu i o innym smaku.

Twórcy Memoriału Jona Lorda przedstawiają trasę „Purple Rainbow Tour 2019” - Tribute to Deep Purple & more, podczas której odwiedzą 6 miast. Możemy spodziewać się zarówno klasyków z repertuaru Deep Purple (Perfect Strangers, Highway Star), jak i mniej znanych i od lat nie granych na żywo przez zespół utworów (na przykład repertuar płyty „Burn”). Dodatkowo na trasie „Purple Rainbow” muzycy zajrzą do szufladek z napisami Rainbow i Whitesnake. Czeka nas zatem wieczór pełen purpurowej magii w najczystszej postaci. Lubisz Deep Purple? Męczy Cię odgrywanie kotletów? Zajrzyj do Estrady w Bydgoszczy!

Na koncercie pojawią się goście specjalni - szczegóły wkrótce

Jako goście specjalni pojawią się:

Jakub Andrzejewski Pokoj Numer 3)
Maciej Koczorowski (Chainsaw)
Bartek Kossowicz (Quidam, Collage)

piątek 29 listopada
drzwi: 18:30
bilety: 30 - 40 zł
Estrada stagebar Bydgoszcz

event: https://www.facebook.com/events/1485833968225594

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej