Going. | regime V uro: Laksa b2b re:ni - Ciało

regime V uro: Laksa b2b re:ni

22:00 | Sobota, 7 grudnia 2019

Ciało

Impreza

35 zł

35 zł

nigdy nie świętowaliśmy urodzin. gdy zdaliśmy sobie sprawę, że minęło ponad pół dekady odkąd zaczęliśmy działać na lokalnym gruncie, postanowiliśmy to zmienić.

✳️ Laksa UK (Ilian Tape / Timedance)
► https://soundcloud.com/laksauk
► https://www.residentadvisor.net/dj/laksa

✳️ re:ni (NTS Radio)
► https://soundcloud.com/renildn
► https://www.residentadvisor.net/dj/reni

✳️ Young Majli (regime brigade)
► https://soundcloud.com/youngmajli

✳️ Julius (regime brigade)
► https://soundcloud.com/julia_bart

✳️ Baby Meelo (regime brigade / Polish Juke)
► https://soundcloud.com/babymeelo

✳️ PLAL (regime brigade)
► https://soundcloud.com/valueable

moglibyśmy rozpisywać się na temat wspólnej drogi rozwoju, o pamiętnych imprezach i tysiącach uśmiechniętych twarzy; o ogromie inspiracji i nowych znajomościach, które stały się bezcenne. jednak to co dla nas było i jest najważniejsze, to zajawka, realne więzi i relacje wokół muzyki, którą kochamy i która nas połączyła. nie będzie więc inaczej i tym razem. spotkajmy się, poznajmy bliżej lub powspominajmy, bo okazja nie byle jaka – zapraszamy Was wszystkich na V URO regime brigade!

na tę okoliczność zaprosiliśmy dwójkę artystów, których gusta muzyczne są niezwykle bliskie naszym sercom, a ich aktywność sceniczna doskonale oddaje charakter inicjatywy jaką jest regime. na co dzień to przyjaciele oraz współlokatorzy, a oprócz rozwijania solowych karier, prowadzą wspólnie audycję w londyńskiej stacji radiowej NTS Radio.

re:ni to pochodząca z Birmingham DJka, aktualnie rezydująca w Londynie, wybrana do programu talentów NTS WIP. już jako dziecko obserwowała proces budowy niezależnej sceny rave’owej, w którą zaangażowany w roli DJa, producenta oraz promotora był jej ojciec, co zdecydowanie wpłynęło na jej gust muzyczny. zaczynając od acid house’u, szybko przeszła w rejony zorientowane na basowe gatunki – jungle, drum and bass czy dubstep. dziś w jej selekcji, usłyszymy więcej połamanego techno, electro i szeroko pojętej muzyki z zakresu „broken rhythms”.

Laksa UK to młody producent pochodzący z Londynu, który dzięki współpracy z takimi wytwórniami jak Ilian Tape, Timedance czy Whities zdążył odznaczyć się ekscentrycznym stylem produkcji. Jego kompozycje cechuje oryginalne brzmienie, nawiązujące do klasyki brytyjskiej kultury klubowej, wymieszanej z dużą ilością psychodelii i niepokoju.

UWAGA: razem zagrają 4-godzinny DJ set w formule b2b – gwarantujemy szalony i niezrównanie zjawiskowy przelot!

❎ https://www.nts.live/shows/relax-w-reni

line up dopełnią nasi reprezentanci, którzy jak na dobrych gospodarzy przystało – w parach kolejno otworzą i zamkną noc / poranek. zdmuchnij z nami świeczki i krzyknij emano!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej