Going. | Rottin' Green / Sleever - Eljazz

Rottin' Green / Sleever

20:00 | Sobota, 9 listopada 2019

Eljazz

Koncert

15 zł

15 zł

Rzuć wszystko i rusz z nami w psychodeliczną podróż do... nikąd!
ATOMIC TRIP TOUR to seria koncertów promujących naszą nową płytę ATOMIC TRIP, która wystrzeli Cię prosto w przestrzeń kosmiczną (AKA WYPIERDOLI CIĘ W KOSMOS).
Wsiadaj do naszego cadillaca i daj się porwać atomowej energii.

ROTTIN' GREEN (stoner rock)

ROTTIN' GREEN to trio z Susza którego znakiem rozpoznawczym jest MOCNY PAPIEROS i piaszczyste riffy. Tworzą je Qba (bas/wokal), Sahar (gitara/wokal), Suchy (bębny).
W 2016 roku zespół wydał debiutancki album BREAK THE CHAINS osadzony w grunge'owym klimacie lat 90', który był promowany na trasie koncertowej ROTTIN' 2018 TOUR w Polsce i za granicą.
Od 2019 roku, w ramach trasy koncertowej ATOMIC TRIP TOUR, promowana jest nowa płyta zatytułowana "ATOMIC TRIP".

SLEEVER (Rock)

Zespół SLEEVER powstał w maju 2010 r. Tworzą go bydgoscy muzycy: Marek Bogusz – wokal, Pietruch – perkusja, Tomasz Chmielecki – gitara, Marcin Chmielecki – gitara, Tomasz Nowak - gitara basowa

Nazwa wywodzi się od słowa Sleever, które w australijskim slangu oznacza "large drink" czyli dużego drinka.
Grupa tworzy własne utwory, poruszając się w szeroko rozumianej konwencji muzyki rockowej. Repertuar jest zróżnicowany. Obok utworów, atakujących uszy kanonadą perkusji, mocnym głosem Marka i mięsistą pracą gitar, jest też miejsce na uspokojenie, w formie gitarowej, rockowej ballady.

- Interesuje nas stworzenie własnego, rozpoznawalnego stylu, który będzie zawierał pierwiastki naszych rozległych muzycznych zainteresowań. Nie chcemy się ograniczać, lubimy łączyć różne style muzyczne. Ich wypadkową jest Sleever!" – jednym głosem wypowiadają się muzycy zespołu.

Inspiracje muzyków są szerokie: od muzyki rockowej lat 60 i 70 poprzez cięższe lub lżejsze formy muzyczne aż do muzyki klasycznej.

https://www.youtube.com/watch?v=RFtR4Dx7z68

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej