Going. | Taniec słowiański - Yoga Academy Szczecin

Serdecznie zapraszam na wyjątkowe spotkania dla kobiet.

Na zajęciach będziemy poznawać różne pozycje gimnastyki słowiańskiej i wykorzystywać stabilność i świadomość stania na Ziemi do tańca i eksploracji własnego ciała, które uziemione może wznosić się do Nieba. Poprzez przyjemność własnego dotyku, masowania go, uwielbiania go w tańcu możemy rozkochać się w Sobie i promieniować tą Miłością na zewnątrz. Będziemy leżeć, trząść się, skakać, tańczyć, miotać, wić, mruczeć, fałszować, śpiewać, wyć, cieszyć się, płakać, bać się i i akceptować. Wszystko co się przytrafi. Będziemy osiągać spokój, poprzez słuchanie własnego ciała i uwalniania go z niewoli emocji. Czasem w ciszy ,a i przy dźwiękach muzyki z całego świata. Taniec ma uelastyczniać cale ciało i otwierać przede wszystkim biodra i klatkę piersiową, tak, żeby uruchomić swobodny przepływ energii przez główne kanały energetyczne znajdujące się wzdłuż kręgosłupa. Ćwiczenia z gimnastyki słowiańskiej otworzą nas na mądrość płynącą z naszego Rodu i przyjęcia darów, które pokażą nam jak wejść na ścieżkę własnego przeznaczenia. Niektóre pozycje jogiczne pomogą się głęboko rozluźnić i zrelaksować po wysiłku poruszonego ciała, a ćwiczenia oddechowe i automasaż rozprowadzą energię po ciele i będą uwrażliwiać nas na sygnały płynące z wewnątrz.. Moim celem jest przypomnieć Wam, jak codzienna praktyka tańca podnosi nasze wibracje i pozwala się w nich utrzymać.
Łączę ze sobą wszelkie znane mi narzędzia, które pomogą nam odkryć naszą nieskrępowaną kobiecość, seksapil, dzikość i wielką moc jaka drzemie w każdej z nas.

Zalecam ubierać się w piękne spódnice i sukienki,owijać się chustami i generalnie czuć się i myśleć o sobie jak-o Boginii :) Sprawcie, by te zajęcia były waszym świętem, waszą cotygodniową ceremonią dla Świątyni w której mieszkacie ❤
Wszystko co na siebie wkładasz ma znaczenie, więc przypomnijmy sobie, jak ciuchy nadają nam mocy!

Zapisy pod nr tel. 518702022
Koszt: 25 zł

Weź ze sobą coś do picia.

Jagoda Goździuk :
Z zawodu masażystka i refleksoterapeutka stóp. Na przestrzeni lat pracy z ciałem, zbierałam doświadczenia głównie poprzez praktykę jogi i gimnastyki słowiańskiej oraz tańca w najróżniejszych formach. Przez obcowanie z muzyką na co dzień stworzyłam własną praktykę otwierania swojego ciała i głosu, łagodnego i samodzielnego uwalniania traum zapisanych w podświadomości i porządkowania karmicznych i duchowych przyczyn złego losu, chorób i najróżniejszych życiowych problemów. Dotarłam do własnej mocy przedzierając się przez historie Rodowe , integrując w sobie to skąd i od kogo pochodzę.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej