Going. | Fink koncert w Poznaniu - Eskulap

Fink koncert w Poznaniu

20:00 | Czwartek, 22 stycznia 2015

Eskulap

Koncert

Free

Free

Fink przyjedzie do Polski na 4 koncerty w ramach HardBeliever Tour 2015!
Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki. Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 oraz wyprzedanym warszawskim koncercie na trasie HardBeliever  w tym roku artysta zawita ponownie w Polsce na 4 koncertach.W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem w Warszawie, który odbył się 14 listopada oraz naleganiami fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów lub nie byli w stanie przyjechać do Stodoły, Fink zdecydował się powrócić do Polski w 2015 roku by zagrać:

19 lutego 2015, Klub Kwadrat, Kraków
20 lutego 2015, Scenografia, Łódź
21 lutego 2015, Parlament, Gdańsk
22 lutego 2015, Eskulap, Poznań

Fink to trio, które tworzą: Fin Greenall - brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R'COUP'D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.
Już w lutym otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo. Niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będzie to mistrzowski występ artysty u szczytu swojej twórczości.
[video id="4E3z-418bCI" site="youtube"][/video]
 
FINK  HardBeliever Tour 2015
22 lutego 2015, Poznań
Eskulap, ul Świętego Ducha 2
Ceny biletów: 55/66 zł
Miejsca zakupu:  www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
Miesiąc później do Poznania wpadnie grupa Archive! Zespół przyjedzie do Polski na aż cztery koncerty (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków) w ramach trasy promującej nową płytę. Ich album zatytułowany ?Restriction? będzie miał premierę 12 stycznia. Muzyka Archive wymyka się sztywnej klasyfikacji, będąc niezwykle świeżym połączeniem gitar i elektroniki, często z użyciem analogowych syntezatorów. Ich utwór ?Again? rokrocznie zajmuje wysokie notowania w noworocznym trójkowym Topie Wszech Czasów.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej