Going. | Robag Wruhme w Hipnozie - Klub Hipnoza

Robag Wruhme w Hipnozie

21:00 | Sobota, 30 listopada 2019

Klub Hipnoza

Koncert

30 zł

30 zł

ROBAG WRUHME W HIPNOZIE - bilety dostępne już tylko w klubie przed wydarzeniem
● Robag Wruhme dj set
● Glasse dj set
● Bilety w cenie 30-40 PLN już w sprzedaży

30 listopada zapraszamy Was na imprezę z jednym z naszych ulubionych didżejów. Robag Wruhme to postać, której fanom Tauron Nowa Muzyka Katowice szerzej przedstawiać nie trzeba, a jego niekończący się występ na zakończenie 10. edycji festiwalu wspominamy do dziś. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej.
Niedawno wrócił z trzecim albumem w karierze, o którym Pitchfork napisał „to
najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”. W ostatnią listopadową sobotę zagra też Glasse, jeden z pionierów polskiej sceny klubowej i specjalista od mrocznych, wciągających setów. To będzie emocjonujący seans muzycznej hipnozy!

ROBAG WRUHME 30.11.2019
Jazz Club Hipnoza
21:00-07:00

BIOGRAMY ARTYSTÓW:

Robag Wruhme
Naprawdę nazywa się Gabor Schablitzki. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jako jedną z największych nastoletnich inspiracji wymienia kultowy film „Beat Street”. Powołał kilka zespołów i kooperacji, z których najważniejszy okazał się duet Wighnomy Bros. Wraz z Monkey Mafia wyprodukował wiele klubowych klasyków. W 2010 duet został rozwiązany, a Gabor oddał się solowej działalności. Już wcześniej na fali trendu na imiona i ksywki czytane od tyłu powstał Robag Wruhme. Od tamtej pory nieustannie grywa i produkuje nową muzykę. W połowie 2019 roku ukazał się trzeci album artysty, zatytułowany „Venq Tolep”. Wpływowy serwis Pitchfork napisał o płycie „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”.
https://www.facebook.com/robagwruhme/

https://soundcloud.com/robag_fm
https://open.spotify.com/artist/47UDvjDVedKddLfGWk3keI

Glasse
Za gramofonami od 1996 roku. Aktywnie współtworzył rodzącą się polską scenę
klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką
house „Feeva!”, prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych i mrocznych brzmień.

https://soundcloud.com/glassepl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej