Going. | SYLWESTER 1999 / 2019 - Dom Kultury Lublin

Bilety dostępne na bramce.

SYLWESTER 1999 / 2019
W 2019 imprezujemy jakby to był 1999!

Ostatni sylwester lat 90ych XX wieku był szalony! Lata 90 przyniosły tyle przebojów, że imprezy w tym czasie to istna bomba! I tak chcemy, żeby było w DK na imprezie sylwestrowej kończącej 2019!

W 1999 Britney Spears opanowała listy przebojów z "(You Drive Me) Crazy", Jennifer Lopez atakowała z mega singlem “If you had my love”. Na imprezach wszyscy szaleli do Eiffel 65 "Blue (Da Ba Dee)," Lou Bega "Mambo #5, Carlos Santana wypuścił „Smooth”, Lenny Kravitz „American woman” a chłopaki z Backstreet Boys porywali miliony fanek z hitem „I want it that way”.

Za muzykę na sylwestra w DK odpowiada Kiano – on zna klimat lat 90 jak mało kto – pop, rock, rapsy, rnb, house, polskie przeboje i euro dance! Co trzeba zrobić by 2020 przywitać w DK? Po prostu kupić bilety i jeśli potrzebujesz - dokupić miejsce siedzące.
Do 30 listopada bilet na Sylwestrową Domówkę kosztuje 40zł Rezerwacja miejsca siedzącego 30zł – jeśli zarezerwujesz miejsce siedzące koniecznie skontaktuj się z nami mailowo michal.dziaduch@dklublin.pl by zarezerwować miejsce dla Twoich znajomych! UWAGA! Jeśli tego nie zrobisz to miejsce dla Ciebie będzie wybrane losowo! Od 1 grudnia do 15 bilet będzie kosztował 50zł, a później 60zł (+ miejsce siedzące - jeśli potrzebujesz) . Ilość miejsc siedzących w DK jest ograniczona. Wstęp dla osób powyżej 19 roku życia. Z A P R A S Z A M Y ♥

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej