Going. | Sofi Tukker [ODWOŁANE] - Progresja

Sofi Tukker [ODWOŁANE]

19:00 | Środa, 29 kwietnia 2020

Progresja

Koncert

99 zł

99 zł
poleca:

Sofi Tukker pojawi się na kolejnym koncercie - fani zespołu powinni już zaznaczyć w kalendarzu 29 kwietnia 2020. Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskiej Progresji, gdzie duet zaprezentuje swoje największe hity, a także najnowsze utwory z EPki "Dancing On The People".

Po koncercie w marcu 2019, który wyprzedał się w całości, duet zdecydował się na ponowne zagranie dla polskiej publiczności. Zapowiadany przez nich w ramach trasy R.I.P Shame World Tour występ będzie z pewnością szalonym wydarzeniem o niezapomnianej atmosferze. Taneczna impreza przyniesie solidną dawkę rozrywki i pozwoli na spędzenie wieczoru w rytmach stworzonych przez utalentowanych muzyków, którzy zarażają pozytywną energią.

Sofi Tukker to dwójka nowojorskich artystów - Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern - tworzących muzykę taneczną. Zostali nominowani dwukrotnie do Grammy, a ich debiutancki album przyniósł im popularność i wyniósł ich na pierwsze miejsca list przebojów. Do najbardziej rozpoznawalnych piosenek duetu należą: "Drinkee", "Best Friend" oraz "Bat Shit".

Bilety dostępne w Going!

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej