Going. | Niemoc | Warszawa - Klubokawiarnia Chmury

Niemoc kończy rok i żegna się ze swoją baśniową odsłoną, powoli patrząc już w kierunku roku 2020 i nowej muzyki!

W związku zespół przygotował serię koncertów, na których zaprezentuje 100% asów w swoim muzycznym rękawie. Będą hity, będą nieodkryte skarby, może będą balladki, a to wszystko zwieńczone energicznym tańcem (na pewno) i spontanicznymi skokami w publikę (może). Dodatkowo trio uchyli rąbka tajemnicy nad czym pracuje obecnie i zapyta o zdanie. Przyjdzcie posłuchać, wypowiedzieć się, kupić sobie prezent na mikołaja na straganie z merczykiem i złapać koncert, póki serio jest gorący.

Co to za zespół w ogóle?

NIEMOC
Rok 2019 jest dla Niemocy nowym otwarciem. Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EPek, zespół 25 kwietnia zaprezentował swój debiutancki album długogrający, 'Baśnie'

Płytę zapowiadał singiel „Miss Żużla”, który ukazał się 18 kwietnia. „Baśnie” przyniosły słuchaczom 8 utworów, zarówno premierowych, jak i tych znanych dotychczasowym fanom zespołu. Płytę nagrał i wyprodukował Michał Kupicz.

Za nośniki fizyczne (CD) odpowiedzialna jest wytwórnia Seszele Records, którą trio powołało do życia razem z zespołem Bluszcz. Dystrybucją cyfrową zajął się PIAS Poland.

Niemoc to elektroniczno-gitarowe trio z Zielonej Góry. Filip Awłas, Michał Drozda i Radek Reguła łączą oniryczną, lekko egzotyczną atmosferę z wyraźnymi wpływami muzyki tanecznej, post-punka i shoegaze. Dzięki doświadczeniom scenicznym i studyjnym zespół dorobił się własnego, charakterystycznego brzmienia, po którym natychmiast można rozpoznać ich utwory.

Zespół konsekwentnie budował swój katalog, utwory Niemocy ukazały się m.in. nakładem Father And Sons Records And Tapes, Brennnessel czy MOST. To jednak przede wszystkim koncerty stały się mocą napędową zespołu. Instrumentalne, melodyjne formy przysporzyły Niemocy fanów zarówno wśród amatorów gitarowych brzmień jak i publiki klubowej.

Niemoc wystąpiła m.in. na Open'er, węgierskim Sziget, dwukrotnie na OFF Festivalu, Nowej Muzyce oraz supportowała m.in. M83, zaś w sieci można znaleźć sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej