Going. | 9. Poznański Koncert Noworoczny - Sala Ziemi Poznań Congress Center

Uwaga!
Kod zniżkowy - PKN2020. Kod należy wpisać przy zakupie biletu, po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych.
Promocja trwa od 4.01 do 10.01.

Poznański Koncert Noworoczny 2020, czyli najsłynniejsze wydarzenie karnawału w Wielkopolsce! Spotkajmy się po raz kolejny 11 stycznia 2020 roku w Sali Ziemi MTP - Poznań Congress Center i rozpocznijmy Nowy Rok w muzycznych nastrojach! Poznański Koncert Noworoczny bilety już w sprzedaży.
 
Od 9 lat na początku stycznia każdego roku, prezentujemy wyjątkowy, galowy i zawsze pełen niespodzianek Poznański Koncert Noworoczny To najsłynniejsze wydarzenie karnawału w Wielkopolsce to wyjątkowy hołd oddany muzyce rodziny Straussów w połączeniu z występami największego formatu gwiazd polskiej sceny.
 
Zaproszenie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i jej dyrygenta Przemysława Pasternaka do udziału w Poznańskim Koncercie Noworocznym 2020 przyjęli:
 
• Beata Kozidrak - królowa polskiej estrady
• Kasia Moś -  reprezentantka Polski na festiwalu Eurowizji - Kasia Moś 
• Albert Memeti - tenor, solista Teatru Wielkiego - Opery w austriackim Graz

Zatańczą dla Państwa Anna Głogowska i Rafał Maserak a koncert poprowadzą Maria Szabłowska oraz Krzysztof Szewczyk.
O wydarzeniu
Na przestrzeni lat z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Poznańskiego Koncertu Noworocznego wystąpili między innymi; Irena Santor, Krystyna Prońko, Edyta Górniak, Grażyna Brodzińska, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Wodecki czy Jacek Wójcicki. W tym roku nie obniżamy poprzeczki.
 
Jak co roku koncert rozpoczniemy walcem "Nad pięknym modrym Dunajem" a zakończymy "Marszem Radetzky'ego". Pozostały program koncertu pozostaje w ścisłej tajemnicy, aż do dnia premiery...Jedno jest pewne.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej