Going. | Koncert #325 Dynasonic, Próchno - Pawilon

Koncert #325 Dynasonic, Próchno

20:00 | Czwartek, 5 grudnia 2019

Pawilon

Koncert

20/30 zł

20/30 zł

Koncert odbędzie się w ramach 6tych urodzin LASu. (LAS #6)

Dynasonic (PL) - projekt w skład którego wchodzą perkusista Mateusz Rychlicki (Kristen, Kobieta z Wydm), basista Adam Sołtysik (kiedyś Pogodno) i odpowiadający za elektronikę Mateusz Rosiński (wd30) musi być skupiony przede wszystkim na rytmie. Sami nazywają tę muzykę dubwavem, ale szerokie inspiracje łączą w minimalistycznym, wyzwalającym transie.

dymrecordings.bandcamp.com/album/dynasonic-1-dm21

Próchno (PL) - rozkład nie zawsze musi być rozumiany dosłownie. Próchno powstawało powoli, korespondencyjnie, na uboczu codziennych zajęć. Muzyka swobodnie ewoluowała - od delikatnych ambientowych chmur przez plemienny post-punk i mantryczny noise, aż do swojej ostatecznej formy. Finalne brzmienie Próchna to wypadkowa fascynacji nieokrzesanym noise-rockiem, minimalizmem, outsiderskim black-metalem i... ambientem spod znaku Stars Of the Lid. Hałas, repetycja i wrzask. Żadnego post-rocka, żadnych riffów, żadnego śpiewania. Debiutancki album grupy ukazał się w marcu 2019 roku (płyta CD nakładem Gusstaff Records, a winyl w barwach Dont Sit On My Vinyl). Od tego czasu zespół z projektu korespondencyjnego przeobraził się w żywy skład koncertowy.

prochno.bandcamp.com/

Bilety:
1-dniowe: (20zł / 30zł)
3-dniowy karnet: (50zł / 60zł)

Koncert jest dofinansowany ze środków budżetowych miasta Poznania i odbywa się w ramach cyklu koncertowego LASu w Pawilonie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej