Going. | [ZMIANA DATY] Zuza Rybarczyk na Śląsku! Odkryj nową jakość relacji z psem - Magia TTouch! (seminarium i warsztaty) - Dobry Zbeer

[ZMIANA DATY] Zuza Rybarczyk na Śląsku! Odkryj nową jakość relacji z psem - Magia TTouch! (seminarium i warsztaty)

10:00 | Sobota, 7 marca 2020

Dobry Zbeer

Warsztat

od 400 zł

od 400 zł

UWAGA ZMIANA TERMINU SZKOLENIA I WARSZTATÓW!

Zapraszamy na seminarium teoretyczne oraz warsztaty praktyczne poświęcone metodzie TellingtonTTouch®, mającej na celu wspieranie terapii fizycznej i behawioralnej zwierząt towarzyszących.
Metodę TTouch opracowała, ponad 30 lat temu, słynna trenerka i nauczycielka - Linda Tellington-Jones. TTouch cieszy się popularnością na całym świecie, przede wszystkim ze względu na nieinwazyjność, łatwość wykonywania oraz wysoką skuteczność.
TTouch to metoda składająca się z elementów, takich jak: filozofia, ruchy na ciele, obandażowanie oraz m.in. praca na linach. TTouch jest nieoceniony w pracy z psami prezentującymi zachowania problemowe, zwiększa u nich poziom relaksu i jakości życia.
Seminarium „TTouch - odkryj nową jakość relacji z psem” skierowane jest zarówno do profesjonalistów jak i wszystkich psich opiekunów, którzy chcieliby wejść na wyższy poziom zaufania w relacji ze swoim czworonogiem. Zaprezentowane techniki mają na celu pomoc psom mającym problemy emocjonalne, by nauczyły się osiągać stan większej relaksacji, a tym samym miały szansę poprawić jakość i komfort życia.
Zuzanna Rybarczyk
Behawiorystka, pierwsza w Polsce wykwalifikowana trenerka metody Tellington TTouch® dla zwierząt towarzyszących. Szkoliła się m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoszech, RPA i na Tajwanie.
Zuza w swojej pracy z psami koncentruje się przede wszystkim na pomaganiu opiekunom w zostaniu najlepszym przyjacielem dla swojego czworonoga. Wierzy, że dzięki pracy nad budowaniem relacji z naszym psem sami stajemy się lepsi.
W Polsce Zuza prowadzi szkołę: „Psiaki w Zen – Tu i Teraz” oraz kanał na YouTube. Jest również autorką artykułów dla portalu psy.pl. Na co dzień mieszka w Kopenhadze, gdzie pracuje z ludźmi i ich psami.

Chcecie lepiej poznać Zuzę, odwiedźcie na YouTube kanał Zuzanna Rybarczyk:
https://www.youtube.com/channel/UC0CdeohIPXG5OUZtZv6mNtw

Ceny:
Seminarium teoretyczne: 400 zł
Pakiet: seminarium teoretyczne i warsztaty praktyczne: 650 zł
Ilość miejsc:
Seminarium teoretyczne: 40
Warsztaty praktyczne: 20

Więcej informacji Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Jagodowy Pies - 577 908 899.

Zapisy poprzez link w wydarzeniu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej