Going. | Fjordwalker / Zaumne / Spopielony - CH25

Fjordwalker / Zaumne / Spopielony

08:30 | Środa, 11 grudnia 2019

CH25

Koncert

20 zł

20 zł

U n i c o r n zaprasza na ambientalne doznania. Gęsia skórka, seans spirytystyczny, opowiadanie legend szeptem, powidoki, przymknięte oczy, więdnące wspomnienia, niedopowiedziane emocje, spacer lasem o zmierzchu.

Fjordwalker [RU]
// ambient //

Fjordwalker to producent pochodzący z odległego Yekaterinburga, położonego w azjatyckiej części Rosji. Przez ostatnie 5 lat artysta wydał dwa długogrające albumy, regularnie koncertując ze swoim solowym projektem na przestrzeni dwudziestu krajów. Brał udział w licznych międzynarodowych festiwalach, dzieląc scenę z takimi artystami jak Morcheeba, Slow Magic czy This Will Destroy You. Supportował również Arms and Sleepers na ich całej rosyjskiej trasie.
W grudniu Fjordwalker wraca do Polski z nowym, ambientowym setem, zapowiadającym jego trzeci album.

BC: https://fjordwalker.bandcamp.com/
IN: https://www.instagram.com/fjordwalker/

Zaumne
// asmr / ambient / emo dub / experimental //

Zaumne to poznański artysta dźwiękowy eksplorujący uczuciową stronę muzyki elektronicznej - zainspirowany futurystyczną ideą języka pozarozumowego, łączy internetowe znaleziska z zabrudzonymi, lecz kojącymi tłami dźwiękowymi. Czerpie zarówno z tradycji muzyki tanecznej jak i eksperymentalnej.
Związany jest z labelem MAGIA, w którym zadebiutował swoimi „Przeżyciami“. W 2018 roku wydał drugi album pt. „Emo dub“ w kasetowej wytwórni Czaszka Records. Zestawił w nim szepty z nagrań ASMR z powolnymi rytmami muzyki house – całość stworzyła czuły, acz momentami niepokojący nastrój emocjonalnej podróży.
Trzeci album Zaumne ukaże się w listopadzie nakładem wydawnictwa BAS.

SC: https://soundcloud.com/zaumne
IN: https://www.instagram.com/mina_kiedy_smutanie

spopielony
// hypnagogic dungeon synth //

Projekt Cezarego Zielińskiego, znanego z duetu Blokowisko, został powołany do życia wskutek jego fascynacji estetyką lo-fi, szerokorozumianą hauntologią i duchologią. Muzykę, którą tworzy jako "spopielony" lubi określać mianem hypnagogic dungeon synth ze względu na jej surrealistyczny, abstrakcyjny klimat, oparty na zatartych przebłyskach wspomnień i nostalgii. Jego debiutancka płyta została wydana na kasecie we współpracy z Funeral Trance.

BC: https://spopielony.bandcamp.com/releases
IN: https://www.instagram.com/spopielony/

tax: 20 unicoins

cover photo by Zaumne

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej