Going. | Lighthouse - Kino Pałacowe

Nie często zdarza się film, co do którego oczekiwania się tak wielkie, recenzje tak pozytywne, a ekscytacja z nadchodzącej premiery tak nie dająca spać.

Nie bójcie się (albo wręcz przeciwnie), już za chwilę będziemy mogli wspólnie nacieszyć się nowym dziełem Roberta Eggersa, twórcy filmu "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii"

UWAGA, PODANE W WYDARZENIU TERMINY NIE SĄ FAKTYCZNYMI GODZINAMI SEANSÓW. HARMONOGRAM PROJEKCJI ZNAJDUJE SIĘ W SERWISIE BILETY24 I NA STRONIE: https://kinopalacowe.pl/filmy/5422-the-lighthouse/

Opis:
Robert Eggers, wizjonerski reżyser arcydzielnego horroru „The Witch”, powraca z hipnotyzującą, halucynującą opowieścią o dwóch latarnikach, pracujących na tajemniczej, odległej wyspie w Nowej Anglii, w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku. Obaj latarnicy (Willem Dafoe i Robert Pattinson) mierzą się z samotnością i odosobnieniem podczas wielkiego sztormu, który wydaje się nie mieć końca. Są skazani na walkę z własną silną wolą, potrzebami oraz – przede wszystkim – z tajemniczą siłą, która nad nimi krąży, ale której istnienie może im się tylko wydawać… Film jest przerażającą, pełną tajemnic podróżą w nieznane.

LIGHTHOUSE, reż. Robert Eggers, Kanada, USA, 2019, 110’

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej