Going. | Hollow Coves [ZMIANA DATY] - Hydrozagadka

Hollow Coves [ZMIANA DATY]

19:00 | Piątek, 14 maja 2021

Hydrozagadka

Koncert

59 zł

59 zł
poleca:

UWAGA! Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne i wydany przez rząd zakaz organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, koncert w pierwotnym terminie (23.04.2020) nie odbędzie się. Prosimy o cierpliwość i zachowanie biletów, razem z managementem artysty pracujemy nad nową datą występu.

Duet Hollow Coves pojawi się 14 maja 2021 roku w Warszawie, a konkretniej w klubie muzycznym Hydrozagadka. Wejścia otwarte zostaną od godziny 19:00, natomiast sam koncert rozpocznie się godzinę później.

Dwójka sympatycznych przyjaciół postanowiła pewnego razu założyć muzyczny duet, który specjalizuje się w gatunku indie folk. Australijczycy szybko podbili swój kontynent, a potem udali się w zagraniczne podróże, aby przekonywać do swojej muzyki kolejnych odbiorców. Duet w Polsce pojawi się po raz pierwszy, a więc już teraz warto zarezerwować bilet i pojawić się w Warszawie, aby być razem z nimi.

Ich największe utwory mają po kilkanaście milionów wyświetleń (na platformie YouTube). Jednym z ich najpopularniejszych kawałków jest "The Woods". Nie można zapomnieć również o "Coastline". Duet tworzą Ryan Henderson oraz Matt Carins, a ich kariera muzyczna rozpoczęła się już w 2013 roku. Od tego czasu muzycy bardzo się rozwinęli, czerpiąc inspiracje od najlepszych artystów na całym świecie.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej