Going. | Cult of Fire, Malokarpatan | Poznan - Klub u Bazyla

Cult of Fire, Malokarpatan | Poznan

19:00 | Sobota, 25 kwietnia 2020

Klub u Bazyla

Koncert

od 60 zł

od 60 zł

Left Hand Sounds we współpracy z Obscure Promotion z dumą prezentuje jedyny w Polsce koncert czeskiej, black metalowej formacji Cult of Fire! Zapraszamy 25 kwietnia 2020 do poznańskiego Klubu U Bazyla!

Po około 30 pojedynczych, festiwalowych koncertach, Cult of Fire wyruszy w pierwszą trasę koncertową w swojej historii. Towarzyszyć im będzie słowacki Malokarpatan.

Cult of Fire
Malokarpatan
25 IV 2020
Poznań, Klub u Bazyla (ul. Norwida 18 A)

Bilety:
60 PLN (limitowana pula promocyjna)
70 PLN (przedsprzedaż )
80 PLN w dniu koncertu


Cult Of Fire - black metal, Czechy

Czeska formacja to jeden z najbardziej oryginalnych i widowiskowych zespołów współczesnego black metalu. Charakterystyczne dla gatunku elementy wzbogacone zostały wschodnią mistyką oraz nawiązującą do niej scenografią, z której Cult of Fire słynie od lat, zapewniając mroczny i natchniony zarazem spektakl dla zmysłów. Wiosenna trasa będzie celebracją dwóch ważnych momentów w historii twórców “Ascetic Meditation of Death”: premiery nowego dużego albumu “Moksha/Nirvana” (ukaże się w marcu) oraz X-lecia działalności. Koncert w Poznaniu będzie jedyną okazją, by zobaczyć Cult of Fire w Polsce.

FFO: Taake, Urfaust, Watain, Acherontas

http://www.cultoffire.cz
https://www.facebook.com/cultoffireofficial
https://cultoffire.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCkiRorQoMM7PGH8OPaOHl7Q
https://www.instagram.com/cultoffireofficial/
http://www.beyondeyesshop.com

Malokarpatan - black/heavy/thrash, Słowacja

Co by było, gdyby Bathory, Venom i Kat powstały na Słowacji? Jeśli nigdy się nad tym nie zastanawialiście, to twórczość Malokarpatan może dać wyobrażenie na temat rezultatu takiego przebiegu zdarzeń. “Stridzie dni” i “Nordkarpatenland” to jedne z tych płyt, które odwołując się do muzyki sprzed ponad 30 lat, odświeżyły oblicze black metalu w ostatnich latach, a koncerty pochodzącej z Bratysławy grupy zyskały status spektakli, na których groza miesza się z groteską, szaleństwem i specyficzną aurą tajemnicy północnych Karpat. Po koncercie na Black Winter Festival, będzie to kolejna wizyta Słowaków w Polsce. To trzeba zobaczyć!

https://www.facebook.com/malokarpatan/
https://malokarpatan.bandcamp.com/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej