Going. | Smolik / Kev Fox - Klub Kuźnia

Smolik / Kev Fox

19:00 | Sobota, 7 grudnia 2019

Klub Kuźnia

Koncert

70/80 zł

70/80 zł

SMOLIK // KEV FOX - koncert w Bydgoszczy!
07.12.2019, godz. 19:00
Klub Kuźnia, ul. Gdańska 67

QUEEN OF HEARTS to najnowsza EP duetu SMOLIK//KEV FOX składająca się z 4 utworów będącym efektem sesji nagraniowej z lutego 2017r. W legendarnym Real World Studios w UK , którego właścicielem jest Peter Gabriel.

Utwór „Queen of hearts” premierowo wykonany został 9. marca 2017 roku podczas Live Sesja w YouTube Space w Berlinie i stal się zapowiedzią kolejnej płyty tego znakomitego duetu.
Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie
Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) który można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach https://www.filmweb.pl/film/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2018-810117/des

Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków: https://www.youtube.com/watch?v=17eYmZE70zY

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Obecnie promujemy nową EP pt „Queen of Hearts”, której premiera miała miejsce 28.09.2018.
Do każdego z utworów zawartych na EP powstał teledysk
1. On The Quiet https://www.youtube.com/watch?v=8B_8z2Sie_o
2. All The Saints https://www.youtube.com/watch?v=XziOa9O90ZA
3. Queen Of Hearts https://www.youtube.com/watch?v=xeqTYlce0ec

Koncert w bydgoskim Klubie Kuźnia już 7. grudnia 2019r. !

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej