Going. | Cudowny Krąg Kobiet - CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji

Przyjdź Kobieto, Siostro i zasiądź z nami w kręgu.

To spotkanie kobiet w bezpiecznej przestrzeni na poziomie serca. W kręgu wszystkie jesteśmy równe. Tu nie mądrych i mądrzejszych, tu dzielimy się swoją własną mądrością i odkrywamy wspólną. Uczymy się słuchać siebie same i siebie nawzajem. Nie oceniamy, nie radzimy, mówimy o sobie i o swoich emocjach. Albo nie mówimy, jeśli mamy potrzebę pomilczeć. Zapraszamy serdecznie kobiety w każdym wieku. Krąg który trzymamy, są kontynuacją spotkań prowadzonych przez Justynę Masellę Praszyńską.
Do zobaczenia

Małgosia Kacprzak, Ola Kuc

Inwestycja: składka na salę 20 zł/os do Słoika Wdzieczności.

Miejsce: CUD Grochów, ul. Osowska 84a
CUD znajduje się w budynku na tyłach Biedronki, nad garażami. Teren ogrodzony płotem. Furtka z domofonem.

Terminy:
15.12
18.01
15.02
21.03
25.04
16.05
20.06
O stałej porze w godz: 18:00 – 21.00

Zapisy:
Aleksandra Kuc, olakuc0@gmail.com, tel. 608 527 110
Małgorzata Kacprzak, goniakacprzak@gmail.com, tel. 506 097 079

Trzymające krąg:

Małgorzata Kacprzak: W kręgach kobiet zasiadam od ponad ośmiu lat. Dzięki intymnemu, pełnemu autentyczności i bliskości kontaktowi, jakiego doświadczyłam w kręgach z innymi kobietami pokochałam siebie, nauczyłam się stawać za sobą i słuchać swoich potrzeb. Przez te wszystkie lata dokonała się we mnie niesamowita transformacja i czuję w każdej sferze mojego życia, jak leczące jest bycie z innymi kobietami w przestrzeni pełnej akceptacji. A taki jest właśnie krąg: każda z nas jest w nim ważna, z każdym swoim uczuciem, emocją i doświadczeniem. Żadna z nas nie musi zmagać się z nimi w samotności i bezradności. Krąg czeka, by je przyjąć.

Aleksandra Kuc: Od kilku lat zasiadam z kobietami w kręgu. Ten rodzaj spotkania jest dla mnie szczególny. Odnajduję dzięki mądrości kobiet drogę do intuicji i własnej kobiecości. Nieustannie podążam za moim marzeniem: krzewienia siostrzeństwa między nami. Jeśli gdzieś na dnie serca też tak czujesz, siądźmy razem, zapraszam.

zdjęcie: shamamabear.wordpress.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej