Going. | Miesiąc z psychodelikami w trzeciej fali CBT - Miasto Warszawa

Miesiąc z psychodelikami w trzeciej fali CBT

19:00 | Czwartek, 23 stycznia 2020

Miasto Warszawa

Spotkanie

Free

Free

Zapraszamy serdecznie do wyjątkowej serii spotkań na temat synergistycznego wykorzystania mocy trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnych oraz substancji psychodelicznych, celem długoterminowego niesienia ulgi ludzkiemu cierpieniu oraz podwyższania jakości życia.

Link: http://uczesieact.pl/miesiac-z-psychodelikami-w-trzeciej-fali/

Każdego z pięciu styczniowych czwartków o godzinie 19 będzie czekać na was bezpłatne spotkanie poświęcone wybranemu zagadnieniu z zakresu terapii trzeciej fali wspomaganej przez psychodeliki.

== Cztery ze spotkań (2, 16, 23 i 30 stycznia) będą poświęcone dyskusji nad publikacjami naukowymi specjalnej edycji Journal of Contextual Behavioral Science. Publikacje te eksplorują zagadnienia wykorzystania ACT i psylocybiny w depresji, wspomożenia pracy z borderline przez te substancje, rolę poczucia ja w ACT oraz podróży i integracji psychodelicznej jaki wpływu elastyczności psychologicznej na prozdrowotne efekty zażycia psychodelików.

== 9 stycznia odbędzie się dwugodzinny webinar z dr Robertem Krause, który jest jednym z autorów publikacji na temat wykorzystania terapii łączącej ACT z psylocybiną.

Szczegółowy opis wydarzeń, materiały wideo oraz muzyczne znajdziecie w wydarzeniu: http://uczesieact.pl/miesiac-z-psychodelikami-w-trzeciej-fali/

zdjęcie: activedia

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej