Going. | Wisłoujście 2020 - Twierdza Wisłoujście, Oddział  Muzeum Historycznego Miasta Gdańska
poleca:

Przed nami kolejna, już trzecia edycja święta muzyki elektronicznej, jaką jest festiwal Wisłoujście, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 w Gdańsku. Impreza współtworzona jest przez kluby Smolna oraz Sfinks700 przy wsparciu największych polskich lokali prezentujących muzykę elektroniczną: poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka czy wrocławski klub Ciało, co daje gwarancję wysokiej jakości imprezy.

Jednym z założeń organizatorów festiwalu jest promocja polskiej sceny elektronicznej, stąd duża reprezentacja rodzimych artystów w line-upie, wśród których znajdą się między innymi: AGIM, catz ’n dogz, Beskres by KAMP!, Gigi, Deas, Kuba Sojka oraz wielu innych. Artyści wystąpią na pięciu scenach.

Na festiwalu nie zabraknie również ciekawej oprawy wizualnej. Lokalizacja eventu w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, która pełniła niegdyś funkcję bastionu oraz latarni morskiej gwarantuje niepowtarzalne przeżycia. Na czas trwania festiwalu Twierdza Wisłoujście będzie zamknięta dla zwiedzających.

Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 21 lipca 2020.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej