Going. | Wisłoujście 2020 - Twierdza Wisłoujście, Oddział  Muzeum Historycznego Miasta Gdańska
poleca:

Przed nami kolejna, już trzecia edycja święta muzyki elektronicznej, jaką jest festiwal Wisłoujście, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 w Gdańsku. Impreza współtworzona jest przez kluby Smolna oraz Sfinks700 przy wsparciu największych polskich lokali prezentujących muzykę elektroniczną: poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka czy wrocławski klub Ciało, co daje gwarancję wysokiej jakości imprezy.

Jednym z założeń organizatorów festiwalu jest promocja polskiej sceny elektronicznej, stąd duża reprezentacja rodzimych artystów w line-upie, wśród których znajdą się między innymi: AGIM, catz ’n dogz, Beskres by KAMP!, Gigi, Deas, Kuba Sojka oraz wielu innych. Artyści wystąpią na pięciu scenach.

Na festiwalu nie zabraknie również ciekawej oprawy wizualnej. Lokalizacja eventu w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, która pełniła niegdyś funkcję bastionu oraz latarni morskiej gwarantuje niepowtarzalne przeżycia. Na czas trwania festiwalu Twierdza Wisłoujście będzie zamknięta dla zwiedzających.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej