Going. | Bomba! Sylwester Liestyle* x Jagermeister - Sing Sing

Bomba! Sylwester Liestyle* x Jagermeister

31.12.2019 | 21:00

Sing Sing

Impreza

40 zł

40 zł

Czy ten rok może skończyć się najlepiej? Kiedy Wujaszek Liestyle łączy siły z najmocniejszym składem w Polsce, nową miejscówką w centrum Warszawy i hektolitrami Jägermeistera odpowiedź jest jedna - MUSI!

Największa Sylwestrowa bomba pojawi się na Świętokrzyskiej 18, w tajemniczym miejscu, które wyjątkowo będziecie mogli poznać przed oficjalną premierą.

Materiał wybuchowy na parkiecie serwować będą:
DJ NOZ aka eNOZet człowieku - legenda w środowisku, rezydent i autor cyklu Rap Gra w sopockiej Mewie Towarzyskiej. Był wszędzie i grał wszędzie.

Niko P - pochodzi ze Szczecina ale z powodzeniem funkcjonuje jako muzyczna wizytówka stolicy. OH PAPI, TRUSS ME DADDY - gdziekolwiek się nie pojawi zawsze jest melanż.

leo S - tour djka Żabsona, członkini kolektywu FINESSE odpowiedzialnego miedzy innymi za jedyna w Polsce imprezę PLACES + FACES

Borucci - dj w kolektywie Rapperoni producent/autor potężnych hitów Taco Hemingwaya takich jak Wiatr czy W Piątki Leżę w Wannie

CZARLSON - rezydent imprez Liestyle, na których jego zadaniem jest wcielanie w życie protokołu PARTY HARD.

Bilety:

I Pula - SOLD OUT!
II Pula - SOLD OUT!
III Pula - 70 zł

VIP - 300 zł
W pakiecie z biletem VIP dostaniesz open bar na wódkę, Jagermeister, whisky, wybrane napoje bezalkoholowe oraz bufet azjatyckich przekąsek do 2:00 i kieliszek prosecco o północy. Bilet ten gwarantuje wstęp do komfortowej strefy z miejscami siedzącymi.

Start: 21:00

Sponsor Wydarzenia: Jägermeister

Kontakt: sylwestrowabomba@gmail.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej