Going. | Boy Pablo - Praga Centrum - hala nr 10
poleca:

Boy Pablo wystąpi 14 marca 2020 roku w Warszawie. Młody wokalista ma już za sobą jedną podróż do Polski, którą wspomina bardzo przyjemnie. Artysta urodził się w Norwegii, ma 21 lat i jest multiinstrumentalistą. Skupia się na tworzeniu różnorodnych utworów, głównie z gatunku indie-pop. Jest bardzo kreatywny, specjalizując się w kreowaniu młodzieńczych tekstów.

Na scenie w Warszawie Boy Pablo nie będzie występował samodzielnie. Zagra z nim czwórka dobrych przyjaciół. Występ odbędzie się na terenie Praga Centrum, konkretniej w hali nr 10, start zaplanowano na godzinę 19:00. Organizatorzy zapowiadają nieziemskie show, którego nie zapomni się przez bardzo długie miesiące. Artysta jest niezwykle energiczny, na jego koncertach zawsze pojawia się komplet publiczności. Boy Pablo występował już na wielu znanych na całym świecie festiwalach muzycznych, m.in. Coachella oraz Primavera Sound. W związku z tym warto zarezerwować sobie wolny dzień i wziąć udział w tym przedsięwzięciu, aby zapoznać się z zupełnie nową muzyką.

-- Going. --

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej