Going. | Szum & Fykes - Live! / After: Szum+Skok - DOM Łódź

Szum & Fykes - Live! / After: Szum+Skok

21:00 | Sobota, 18 stycznia 2020

DOM Łódź

Impreza

TBA

TBA

SZUM & FYKES to duet wokalno-producencki, który swobodnie porusza się w tanecznych przestrzeniach elektroniki. Łączy zarówno elementy techno, house i acid z łamanymi formami szeroko pojętego breakbeatu. Efektem są melodyjne i taneczne utwory, które mocnym basem i transowym groovem wywołują u odbiorcy pożądane emocje.
Mariusz Szuplewski i Krzysztof Fajks działają na scenie elektronicznej pod różnymi aliasami od kilkunastu lat. Współtworzyli takie projekty jak: AXMusique, Pink Bazooka, RDKillers, Primitivo, Bauagan i wiele innych. Budowali wydawnictwa dla Brennnessel Rec. (label Kamp!), Karrot Komando czy PinkKong Rec.
Mieli okazję występować na największych festiwalach w Polsce: Open’er, Audioriver, Selektor, Malta, Summer Of Music, Interference, CocArt.
Dzięki połączonym siłom, od jesieni 2019 SZUM & FYKES ruszają ze swoją nową produkcją oraz występami live, by móc zaprezentować się na rodzimej scenie muzycznej. Obecnie przygotowują EP "BERAVE", a pierwszy singiel o tej samej nazwie ujrzał niedawno światło dzienne i wraz z kolejnym utworem Bridges Burn trafiły na playlistę Czwórki PR.

https://www.facebook.com/szum.fykes
https://www.mixcloud.com/szupla
https://youtu.be/c9fDDnK9AGU
https://soundcloud.com/djszum
https://id.ffm.to/berave
http://rdkillers.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej