Going. | Taneczne wygibasy - zajęcia taneczne dla dzieci 7+ - Klub osiedlowy Odeon

Taneczne wygibasy - zajęcia taneczne dla dzieci 7+

17:00 | Poniedziałek, 20 stycznia 2020

Klub osiedlowy Odeon

Warsztat

25/30 zł

25/30 zł

„Taneczne wygibasy” to pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Twoje Dziecko pozna i doświadczy różnych tańców i rodzajów muzyki, które rozbudzą jego naturalną ciekawość świata. Pozwolą one poznać odmienne style oraz techniki tak, by mogło ono samo w przyszłości ukierunkować swoje zainteresowania, wybrać ulubiony styl i dalej rozwijać swoją taneczną pasję. Podróż przez świat tańca zapewni mu wszechstronny rozwój fizyczny i jednocześnie ciekawą edukację w formie świetnej zabawy.

Zajęcia są jednocześnie doskonałym treningiem rozwoju osobistego. Twoje Dziecko nauczy się wyznaczać cele i je realizować, zbuduje pewność siebie, zmieni nieśmiałość w odwagę i nauczy się swobodnej autoprezentacji.

W pierwszym etapie zajęcia mają na celu ogólne poznanie świata tańca, by później wraz z instruktorem tworzyć układy taneczne, które mogą w przyszłości zostać zaprezentowane na różnego rodzaju pokazach czy zawodach.

Daj swojemu Dziecku możliwość odpowiedniego rozwoju, pozwól mu wyzwalać energię poprzez taniec i czerpać z niego radość!

Prowadzenie: Joanna Dominika Belzyt, Daria Kloc

koszt: 30zł za miesiąc
25zł (członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej "Kolejarz")

zapisy i więcej informacji: fundacjatantheo.com, fundacja.tantheo@gmail.com, 501 704 548

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej