Going. | Dub Temple #126 Elemental Wave Sound System (GER) all night long - Zet Pe Te

Dub Temple #126 Elemental Wave Sound System (GER) all night long

21:30 | Sobota, 15 lutego 2020

Zet Pe Te

Impreza

30 zł

30 zł

Na edycję # 126 zaprosiliśmy potężny sound system z południa Niemiec Elemental Wave, który od 2001 roku trzęsie tamtejszą sceną i jest niezwykle aktywny na wielu polach muzycznej działalności od grania sesji oraz organizacji własnego cyklu imprez przez własny label aż po współpracę z lokalnymi festiwalami. Prowadzone przez nich sesje są słynne w całych Niemczech jak i poza granicami kraju. W Krakowie zagrają oni na swoim własnym potężnym sound systemie całonocną sesję na jedynej imprezie w naszym kraju!!! Nie możecie tego przegapić. 15.02.2020 ZetPeTe.


:: DUB TEMPLE # 126

:: 15.02.2020 Kraków, ZetPeTe ul. Dolnych Młynów 10

:: ELEMENTAL WAVE SOUND SYSTEM all night long session! on their own sound system!!! (GER)

:: start: 21.30
:: wstęp: 30pln


:: ELEMENTAL WAVE SOUND SYSTEM ( Stepwise Rec. / Niemcy )

Elemental Wave to potężny sound system z południa Niemiec aktywny na tamtejszej scenie od roku 2001. Jako grupa przyjaciół w swoim składzie poza selektorem, MC i operatorem mają również grupę instrumentalistów, którzy są nieodłącznym elementem granych przez nich sesji. w 2009 roku założyli swój własny label Stepwise Records, gdzie wydają i promują muzykę zaprzyjaźnionych producentów i wokalistów. Od 2005 roku są nieodłączną częścią Riding Higher Festival w ramach którego min. tworzą swoją własną arenę sound sound systemową. Od wielu lat organizują oni również w Monachium swój własny cykl imprez "It's a Dub Ting" na który zapraszają topowych artystów dub z całego świata. Sesję grają w swoim własnym oryginalnym stylu na własnym nagłośnieniu i samodzielnie dopracowanym brzmieniu przeróżnych customowych efektów, procesorów, przedwzmacniaczy. Zdecydowana ich część opiera się na ekskluztywnych produkcjach i niepublikowanych wersjach od zaprzyjaźnionych artystów jak i z ich własnego labelu.

https://www.facebook.com/elementalwavesoundsystem/
https://elemental-wave.de
https://www.instagram.com/elemental_wave_soundsystem/

https://www.youtube.com/watch?v=5Ifz0vPATwU&fbclid=IwAR0qkXXoPJ__c3hrUe-hOSvszVNk95HmhoKByUJG58Gv2Zv7mXhyVH68p00
https://www.youtube.com/channel/UCJ3_JCwgBwoHdKdJtP_bcVA?fbclid=IwAR2tPMMOkjEfRhTJAsGCi_30bmUql-ObuyDfk2MEXesqPQQ1UGIBl7nJeDQ

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej