Going. | Romantycy Lekkich Obyczajów - Klub Studencki Żaczek

Romantycy Lekkich Obyczajów

19:30 | Sobota, 14 marca 2020

Klub Studencki Żaczek

Koncert

37/45zł

37/45zł

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Krakowie
Klub Żaczek (al. 3 Maja 5)
sobota, 14 marca 2020, godz. 19.30

Bilety - 37 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu

Zapraszamy na koncert Romantyków Lekkich Obyczajów w klubie studenckim Żaczek w Krakowie, gdzie jako trio zagrają swoje najbardziej znane kompozycje.

Romantycy Lekkich Obyczajów to zespół, który powstał w marcu 2011 roku w Olsztynie. Tworzą go Damian Lange, Adam Miller i Paweł Łach.

RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki garażowy album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”, z piosenkami takimi jak "Lodziarka", "5 Perspektyw" i "Bez Ciebie Odchodzę". Kilka miesięcy później podpisali kontrakt z wytwórnią S.P. Records. Singlem promującym płytę było "Poznajmy Się".

Drugi albumu zespołu o nazwie "Kosmos Dla Mas" został wydany w grudniu 2013 roku, piosenkami promującymi go były "Ziemia Planeta Ludzi", "Urodziny" i "Gwiazdy Spadają". Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu - alternatywny pop.

2018 i trzecia płyta - "Neoromantyzm", na której dalsze artystyczne poszukiwania nowych form słychać w "Domu" czy "Zwilż". W singlu tytułowym gościnnie zaśpiewał Grabaż (PP, SNL), wieloletni przyjaciel zespołu. Po wydaniu płyty zespół zagrał swoją najdłuższą klubową trasę koncertową po 25 polskich miastach.

Mają na koncie kilkanaście teledysków, trzy płyty LP i składankę Best Of, zagrali ponad 200 koncertów, w tym te największe, jak dwukrotny występ na Przystanku Woodstock (2016, 2017). Obecnie pracują w studiu nad nowym materiałem.

"Lodziarka" z Woodstocku 2016: https://youtu.be/M0GRER9YSxs
„Kosmos dla mas” LIVE: https://youtu.be/dHwHdYLmDOM
"Neoromantyzm" teledysk z Grabażem: https://youtu.be/y8qBbSSbPGo
"Miłość na odległość" teledysk: https://youtu.be/ICGqgIO87gA

Na koncert zaprasza Agencja Koncertowa Borówka Music

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej