Going. | NOVIKA live - Klub Hipnoza

● Novika live
● Mr. Lex dj set
● A_GIM dj set
● Bilety w cenie 30 PLN już w sprzedaży!

Pierwsza dama polskiej muzyki klubowej w Hipnozie! Kasia Nowicka, czyli Novika zaprezentuje na żywo materiał z najnowszego, czwartego albumu „Bez Cukru”. Płyta ukazała się w 2019 roku nakładem wytwórni Warner Music. Znalazły się na nim przebojowe, elektroniczne piosenki, jak np. "Lekko", Unsafe", "Słabości", czy „Emotika”. Na początek 2020 roku planowana jest premiera wydawnictwa z remiksami piosenek z płyty „Bez Cukru”. Przy albumie Novika współpracowała z kilkoma producentami, jak np. A_Gim, Manoid i Sampler Orchestra. Gościnnie zaśpiewali Buslav, Baasch i córka artystki, Nina. Na scenie Novice towarzyszy ponownie Agim Dżeljilji, rozchwytywany producent i DJ, z którym Kasia współpracuje już od lat. Na perkusji usłyszymy Rafała Dutkiewicza. Nie zabraknie też gości oraz powrotów do utworów z poprzednich płyt. Afterparty po koncercie zapewnią wspomniany A_GIM oraz Mr. Lex, reprezentant kolektywu Beats Friendly. Zapowiada się wspaniały wieczór pełny elektronicznej nostalgii i potężnej dawki energii!

NOVIKA live 15.02.2020
Jazz Club Hipnoza
21:00-05:00

BIOGRAMY ARTYSTÓW:

Novika
Wokalistka, DJ-ka, producentka, od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na
polskiej scenie klubowej. Karierę rozpoczynała w zespole Futro, by solowo zadebiutować w 2006 roku albumem “Tricks Of Life”. Płyta była nominowana do Paszportu Polityki. Kolejne albumy, jak „Lovefinder” i album z remixami “Mixfinder" zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Po „Heart Times” przyszedł czas na tegoroczny album „Bez Cukru”. Novika współpracowała m.in. z takimi artystami, jak Marcin Czubala, Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt, Lovebirds.
https://www.facebook.com/novikamusic/
https://www.instagram.com/novikasia
https://open.spotify.com/artist/64javKUlz2LAoOMtQfUFj9

Mr. Lex
DJ, radiowiec, pasjonat muzyki wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu
Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce - Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.
https://www.facebook.com/mrlexmusic/

A_GIM
Jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce.
Twórca projektów Oszibarack i Nervy, obecnie tworzy i występuje solo. Jako A_GIM prezentuje doskonale wyprodukowane techno, które przywodzi na myśl dokonania twórców z katalogu takich labeli jak BPitch Control czy Kompakt Records.
https://www.facebook.com/AGIMDZE/
https://www.youtube.com/channel/UCFDRvvY9BsJ3PpzbQAvGB9A

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej