Going. | Uwaga spokój - Samodobro

Zapraszam wszystkie dzieci na cykliczne zajęcia relaksacyjne połączone z warsztatami muzycznymi. Grupa młodsza uczestniczy w zajęciach wraz z rodzicami, a w grupie starszej obecność rodziców nie jest obowiązkowa.

Grupa 1 to dzieci do lat 4
Grupa 2 to dzieci od 5 do 10

Zabawa z dźwiękiem pomaga osiągnąć stan odprężenia i wyciszenia , wpływa na podniesienie poczucia własnej wartości.

Podczas zajęć dzieci poznają historię i rodzaje instrumentów (misy, gongi, kije deszczowe, kalimby, bębny i wiele innych…), wykonują wspólnie koncert, bawią się i odpoczywają jednocześnie trenując swoją uwagę i skupienie.

Dodatkowo będziemy wykonywać ćwiczenia, które pozwolą dzieciom poradzić sobie w różnych sytuacjach: gdy jest zdenerwowane, aby radziło sobie ze zmartwieniami oraz rozluźniające i wyciszające gdy nie może zasnąć.
Stres i zdenerwowanie występują również u dzieci już w wieku przedszkolnym i może mieć hamujący wpływ na odbiór bodźców zmysłowych.

Poznawanie dźwięków mis i gongów angażuje wszystkie zmysły i wzmacnia ich współpracę. Poprzez pracę z dźwiękiem i wibracją mis - dzieci rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Praca z dźwiękami poprzez zabawę jest doskonałą metodą pobudzenia komunikacji, otwarcia się na otaczający świat.

GDZIE I KIEDY?
Zapraszam w każdą sobotę do Samodobro
Ul. Juranda 7 w Lublinie (wejście od parkingu)

CENA I SPOSÓB REZERWACJI:

Ilość miejsc jest ograniczona (max 17 dzieci / zajęcia) dlatego wymagane są zapisy. W celu dokonania "wstępnej rezerwacji" skontaktuj się z nami drogą:
☎ telefoniczną: Kasia 530-138-000,
✉ lub przez FB pisząc do Kasia Grabowska, Cymatic Sound Power- terapia dźwiękiem lub Samodobro

Osoby zapisane na listę uczestników, które wybiorą opcję przelewu na konto, mają pierwszeństwo w udziale w zajęciach. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej