Going. | Masaż Ma-Uri - Samodobro

Czym jest Ma-Uri?

Według tradycji polinezyjskiej ciało ludzkie uważane jest za naczynie osobistej jaźni, miejsce w którym znajdują się informacje o naszych potencjałach, słabościach, wzorcach emocjonalnych, przekonaniach. Ciało według tej tradycji jest tez drzwiami do wspomnień trans-pokoleniowych, które mogą mieć wpływ na nasze aktualne poczucie spełnienia i ogólnie pojęte poczucie szczęścia.

Ma-uri dociera do głębokich obszarów podświadomości do których nie mamy dostępu podczas tradycyjnej psychoterapii. Ma-uri pomaga w uzdrowieniu starych lęków, pomaga odsłonić / przypomnieć połączenie z pierwotnym stanem akceptacji i bezwarunkowej miłości.

Ma-uri traktuje człowieka w sposób holistyczny przeprowadzając go przez proces jego sukcesywnej osobistej przemiany, która pozwoli świadomie kształtować swoje życie, wprowadzać zmiany, transformować stare nawyki i programy, rozpoznać i realizować cele życiowe, przyczyniać się do podniesienia świadomości globalnej a przede wszystkim oprzeć wszelkie relacje na miłości .

Sesja Ma-uri jest pięknym rytuałem podczas którego osoba na stole czuje się bezpiecznie, otulona ciepłem olejku i uważnością praktyka. Sesja odbywa się w warunkach pełnego poszanowania intymności (miejsca intymne są przykryte ręcznikiem).

Ma-uri zostało stworzone w latach 90 poprzedniego wieku przez Katię i Hemiego Foksów jednak korzenie sięgają starych Hawajskich i Maoryskich praktyk duchowych.

Arohanui (z miłością) Ania ❤


Terminy, koszt, czas i sposób rezerwacji:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kiedy? Każdy piątek stycznia, godzina 17:30.
Jeśli chcesz umówić się na inną godzinę, inny dzień, napisz - jeśli tylko będzie taka możliwość, to znajdziemy wspólnie inny, optymalny termin.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej