Going. | Ghettoteka: We Rob Rave / Lux Familiar / Rhythm B. / Groh - Ziemia

Ghettoteka: We Rob Rave / Lux Familiar / Rhythm B. / Groh

22:00 | Sobota, 18 stycznia 2020

Ziemia

Impreza

10/20 zł

10/20 zł

Pierwsza GHETTOTEKA A.D. 2020 to kolejna porcja świeżej szybkiej i potężnie zbassssowanej muzyczki . Tym razem będzie to również okazja do świętowania wydanej na początku grudnia winylowej EP-ki Rhythm Baboona "W-Life".

We Rob Rave
Szalony projekt, za którego sterami stoi odwieczny duet producencki pzg i Dubsknit. Mają na koncie setki, jeśli nie tysiące, wspólnych kawałków i mikstejpów, w każdej undergroundowej stylistyce, jaką potrafilibyście nazwać. Wkrótce w planetę Ziemia uderzy ich czwarta kompilacja „We Rob Rave” – kolejny brawurowy przelot przez rave, jungle, juke i hardcore, pełen dzikich breaków, wykręcającego bebechy basu i sampli pociętych gęściej niż jarzynowa sałatka Waszej babci. Ich sety na żywo to popisowe, jakościowe show, jeśli je przegapicie - szykujcie się na fomo.
Na zachętę, miks dla Basstionu w Czwórce: http://bit.ly/Basstion_We_Rob_Rave

https://soundcloud.com/werobrave
http://bit.ly/WRR_Bandcamp
https://soundcloud.com/pzg
https://soundcloud.com/dubsknit

Lux Familiar
DJ / Producent zamieszkały w Poznaniu. Jego muzykę można było usłyszeć na wydawnictwach takich wytworni jak Polish Juke, Alkopoligamia, Asfalt, Sequel One czy nawet Kayax. Rzadko spotykana sprawność w odnajdywaniu się w różnych gatunkach muzycznych pozwoliła artyście pokazać pełen wachlarz swoich możliwości producenckich, od utworów w klimacie juke, footwork, jungle przez produkcje na albumach wielu raperów po podkłady R'n'B dla wokalistek i sporej ilości remixów.

https://soundcloud.com/luxfamiliar
facebook.com/LuxFamiliar
facebook.com/polishjuke


DJ GROH
Zaczynał w szalonych latach 90-tych: koncerty, imprezy, pierwsze winylowe zakupy. Potem wziął się za wydawanie rapu (JuNouMi od 2002), funku (Funky Mamas and Papas od 2008) i zwariowanej elektroniki (U Know Me od 2010). Może trochę wyłysiał, ale wciąż jeszcze trzyma formę za gramofonami i przy barze. Nadal kolekcjonuje czarne krążki i gra tylko z winyli nie ograniczając się do ram gatunkowych. Do Ziemi przyjedzie ze specjalną bassową selekcją, jaką trzyma tylko na bardzo wyjątkowe okazje, a Twój Shazam będzie mieć kłopoty z rozpoznaniem kawałków granych przez niego.
https://www.mixcloud.com/UKnowMeRadio/

Rhythm Baboon
Host Ghettoteki, grafik (simo.works), producent i DJ - czołowy reprezentant muzyki juke/footwork w Polsce. W grudniu 2019 nakładem U Know Me Records ukazał się jego winyl "W-Life": sześć nowych, charakternych i tętniących energią kompozycji, z dedykacją dla gdańskiego Wrzeszcza. Jako didżej, Rhythm Baboon z pewnością wymyka się wszelkim podziałom. Wypracowane przez lata umiejętności, wyjątkowy styl i staranna selekcja sprawiają, że doskonale czuje się grając basowe połamańce i electro, ghetto-house i techno, ghettotech oraz oczywiście - footwork. Pojawiał się za didżejką u boku gwiazd takich jak DJ Paypal, Eprom, RP Boo, DJ Earl, Traxman, Zebra Katz, Pearson Sound czy DJ Stingray.

"W-Life" EP stream: https://id.ffm.to/rhythmbaboonwlife
https://soundcloud.com/rhythmbaboon

__

Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a
zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów do tańczenia.

18.01 / 22:00
Wstęp 18+
Wejście - Ci kórzy klikną wezmę udział i przyjdą przed 23:00 płaca 10 potem to już 20.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej