Going. | Infinite Love Psycho gra dla futerkowych - R-ka

Infinite Love Psycho gra dla futerkowych

21:00 | Piątek, 24 stycznia 2020

R-ka

Impreza

od 10 zł

od 10 zł

Aloha dobre duszki <3 Zapraszamy na Stare Miasto w Lublinie, aby odbyć z nami kolejną elektroniczną podróż. Tym razem noc ta będzie wyjątkowa, ponieważ przyświeca jej wyjątkowa okoliczność i wyjątkowe miejsce w którym z Psycho działamy po raz pierwszy :) (lecz zapewne nie ostatni) Widzimy się w R-ce!

Kilka słów o tym, co nam się urodziło w głowach.
Robimy bibke inną niż dotychczas :) Cały dochód z imprezy przekażemy dla zwierzaków. Na pierwszy rzut idzie: Stowarzyszenie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. Niech nazwa Was nie zmyli, stowarzyszenie działa niemal w całym województwie i ma sekcje w Lublinie, Kraśniku, Krasnymstawie oraz Zamościu. Zapewniamy, że pomysł organizowania tego typu edycji Psycho będzie przez nas kontynuowany w przyszłości. Będziemy wspomagać różne fundacje i stowarzyszenia pomagające małym braciom na Lubelszczyźnie i nie tylko :)
Dlaczego akurat Stowarzyszenie Chełmskiej Straży?
Jeden nasz futrzak jest w trakcie adopcji ze Stowarzyszenia. Uratowali naszą małą kocią bidę z ciężkiego stanu i znaleźli dom tymczasowy zanim trafił do nas. Dzięki temu wiemy jak bardzo środki pieniężne są im potrzebne, jako, że stowarzyszenie funkcjonuje jedynie dzięki datkom i tzw "1%", a ludzie z nim związani działają non profit - czyli jednym słowem, są to wolontariusze. Więcej o wspaniałej misji stowarzyszenia znajdziecie tutaj: http://www.csoz.pl/ oraz na fb.

◀ KTO GRA ▶
✪ Blazi Psyfenetic
✪ Vice
& TBA (chcesz pomóc zwierzakom i zagrać? daj znać)

◀dekoracje▶

✪ Psycho Infinity crew

◀ ZRZUTKA dla zwierzaków ▶
co łaska, ale nie wygłupiajmy się, umówmy się, że będzie to MINIMUM 10zł :)
kto ma możliwość i chęć może podrzucić : koce, ręczniki, kołderki, karmy lub karmy specjalistyczne (np hipoalergiczne, na chore nerki itede), zabawki, maty, miseczki- jednym słowem wszystko co przyda się bidom które nie mają niczego. A my zawieziemy to gdzie trzeba.

To co będziecie z nami? :)

infosy:
● DOJAZD: https://jakdojade.pl/lublin/trasa/
wysiadamy na przystanku brama krakowska
z PKSu spacerkiem przez Stare Miasto 5-10min

ZOSTAŃ FANEM - BĄDŹ NA BIEŻĄCO !
http://www.facebook.com/psychoinfinity
https://www.facebook.com/groups/sajkolublin/

#PSYTRANCE #UVDECO #PSYCHEDELIC
#TECHNO #LUBLINP.L.U.R ٩(●̮̮̃•̃)۶

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej