Going. | Krypta Absurdu #29 - Absurdalna

Krypta Absurdu #29

20:00 | Środa, 15 stycznia 2020

Absurdalna

Film

TBA

TBA

Nowy Rok - Nowa Krypta!

A mianowicie nowa dawka absurdu w postaci krótkich filmów, teledysków, animacji, serialów i wielu, wielu innych ciekawych rzeczy naturalnie wszystkie w oparach absurdu oraz kiczu! Rozpocznijcie z nami nowy rok, nową dekadę w kompletnie absurdalno-zwariowanym stylu!

Gorąco zapraszamy do Absurdalna!

Kiedy? 15.01.2020
Gdzie? Absurdalna
O której? 20:00

------------------------------------------------------------------------------------------
Krypta Absurdu to pokazy filmów absurdalnych oraz filmów klasy B, odbywające się cyklicznie, raz w miesiącu. Mają ma celu zapewnienie katowickiej widowni chwili oddechu w codziennym życiu. Dlatego też wszystkie pokazy odbywają się w środku tygodnia.

Pytacie dlaczego akurat absurd? Już spieszymy z odpowiedzią!
Filmy z rodziny kina klasy B oraz absurdu charakteryzują się nieograniczoną wolnością. Twórcy nie czują na sobie macek wielkich wytwórni oraz presji związanej z budżetami wynoszącymi setki tysięcy złotych monet. Dzięki temu mają możliwość przelać do swych filmów wszystkie najdziwniejsze myśli i pomysły. Czysta wolność, o której marzy większość z nas.
Film o morderczych bananach? Proszę bardzo!
90 minut walki z gigantycznym królikiem w żółtym kapeluszu? Częstujcie się!
Czy klasyczna już mordercza opona, w której główną rolę gra mordercza opona!
Tego typu kino otwiera wspaniałą możliwość ucieczki od świata, zaszycia się wraz ze znajomymi w barze i poznaniu kinematografii od trochę innej strony! Lepszej strony!

Powiedzmy sobie szczerze. Czy jest lepszy przepis na udany wieczór niż grupa znajomych, kufel jakiegoś zimnego napoju i ludzie na ekranie uciekający przed zombie-bananami?

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej