Going. | SŁOŃ X Dope DOD - Klub Kwadrat

SŁOŃ X Dope DOD

20:00 | Sobota, 7 marca 2020

Klub Kwadrat

Koncert

45 zł

45 zł

Koncert promujący wspólny projekt Słonia i Dope D.O.D. „Sick6Six”

06.03.2020 @ Klub Kwadrat
Kraków

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. - Chubeats’a.

Słoń o początkach współpracy z Dope D.O.D. oraz nadchodzącej EP: „Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!”

Pierwszym utworem zapowiadającym wydawnictwo jest „Xmas 2019”. Kompozycja jest luźną kontynuacją singla z 2009 roku (Słoń/Mikser „Święta 2009”).

ZOBACZ KLIP DO „Xmas 2019”:
https://youtu.be/XLLGa5aK4qc

Materiałowi „Sick6Six” będzie towarzyszyć mini-trasa koncertowa o której artyści będą informować w późniejszym terminie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej