Going. | Matrang | Warszawa, Praga Centrum [ZMIANA DATY] - Praga Centrum

Matrang | Warszawa, Praga Centrum [ZMIANA DATY]

19:00 | Czwartek, 15 października 2020

Praga Centrum

Koncert

99 zł

99 zł
poleca:

Uzdolniony artysta muzyczny Matrang pojawi się 15 października 2020 roku na terenie Warszawy. Jego koncert zaplanowano w Praga Centrum, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Matrang na samym początku swojej kariery muzycznej należał do chóru republikańskiego. Zdobywał z nim wiele różnych nagród, jednak z czasem przekonał się do tworzenia swoich utworów. Jego produkcje okazały się być prawdziwymi hitami, dzięki czemu zdobył dużą popularność w wielu krajach. Na swoim koncie ma m.in. album pod tytułem "Meduza". W 2020 roku pojawi się po raz pierwszy w Polsce, planując na ten rok małą trasę koncertową. Zjawi się w czterech miastach.

Matrang wraz ze swoimi utworami pojawia się na wielu listach przebojów, zajmując na nich czołowe pozycje. Co ważniejsze wiele jego kawałków tworzonych jest w domu, na specjalnie przeznaczonym do tego sprzęcie. To udowadnia słuchaczom, iż jest to artysta wielkiego kalibru, który nie boi się żadnych wyzwań i po drodze pokonuje różnorakie trudności. Dzięki temu stał się sławny.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej