Going. | Matrang | Wrocław, Akademia [ZMIANA DATY] - Akademia Club

Matrang | Wrocław, Akademia [ZMIANA DATY]

19:00 | Piątek, 16 października 2020

Akademia Club

Koncert

99 zł

99 zł
poleca:

Alan Hadzarogov, znany wielu jako Matrang to jeden z młodych reprezentantów rosyjskiej sceny muzyki rapowej, którego warto obserwować, ponieważ podbija on ciągle kolejne szczyty muzycznej kariery.

Urodził się on i wychował w Władykaukazie, stolicy Republiki Północnej Osetii-Alanii. Już od czasów szkolnych zajmował się muzyką. Był solistą chóru republikańskiego, z którym zdobywał nagrody. Swoją muzykę zaczął tworzyć już na pierwszym roku studiów w swoim domu. Właśnie wtedy od ojca dostał pierwszy sprzęt do nagrywania. Jego pierwsze utwory - „от Луны до Марса” i „Для меня ты” zostały nagrane właśnie w jego domu.

Najnowsze klipy Matranga zdobywają miliony wyświetleń, muzyka podbija listy przebojów, a bilety na koncerty wyprzedają się w kilka chwil. Autor niezwykle dobrze przyjętego albumu „Meduza” już niedługo po raz pierwszy przyjedzie do Polski i odwiedzi aż cztery miasta — Kraków, Warszawę i Wrocław. W tym ostatnim mieście pojawi się w klubie Akademia już 16 października 2020 roku. Nie możecie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia!

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej