Going. | Nędznicy - premiera - Forum

Nędznicy - premiera

18:30 | Środa, 29 stycznia 2020

Forum

Film

16 zł

16 zł

Wraz z dystrybutorem M2 Films zapraszamy na przedpremierowy pokaz francuskiego kandydata do Oscara, który znalazł się na Oscarowej shortliście i był nominowany do Złotych Globów w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny!

NĘDZNICY / LES MISÉRABLES

29 stycznia 2020, godz. 18:30
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet 16 zł - w kasie kina i na https://bilety.bok.bialystok.pl/


Nędznicy
Francja 2019, 102'
reż. Ladj Ly
obsada: Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djibril Zonga, Issa Perica

„Nędznicy” to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku!

Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. To francuski kandydat do Oscara (shortlista Oscarowa), nominowany do Złotego Globu, zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie)!

Kiedy grupa dzieciaków kradnie małe lwiątko z lokalnego cyrku, nikt nie spodziewa się, że ten niewinny psikus wywoła lawinę wydarzeń i zmusi do interwencji policję, a sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli.

„Nędznicy” to pulsujący emocjami, drapieżny, niezwykle świeży i odważny portret zbuntowanych i gotowych na rewolucję paryskich przedmieść, buzujących od konfliktów i napięć.

Zwiastun: https://youtu.be/2YseXCFFBgE

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej