Going. | Salt Wave Festival 2021 - Lotnisko Jastarnia

Salt Wave Festival 2021

20-21.08.2021, godz. 17

Lotnisko Jastarnia

Festiwal

od 139 zł

od 139 zł
poleca:

Festiwal muzyczny Salt Wave Festival odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku. Pierwotnie druga edycja tego festiwalu miała odbyć się w sierpniu 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa było to niemożliwe.

W przyszłym roku na Lotnisku w Jastarni (Półwysep Helski) wystąpią bardzo znani artyści, a mianowicie Parov Stelar, Garden City Movement, Ralph Kaminski oraz Linia Nocna. Oczywiście to tylko pierwsi z potwierdzonych artystów, którzy pojawią się na Półwyspie Helskim, lista ta będzie dużo dłuższa.

Festiwal będzie niezwykle klimatyczny, ponieważ zebrane osoby będą mogły podziwiać niewielkie lotnisko w Jastarni, ale też Bałtyk. Przestrzeń festiwalowa znajdzie się w otoczeniu lasów i wody. Salt Wave Festival będzie doskonałym pożegnaniem lata 2021 roku. Ta impreza na pewno każdemu zapadnie w pamięć. Po zakończeniu tego wyjątkowego wydarzenia można udać się na surfing, kitesurfing czy też windsurfing. Osoby, które lubią wypoczywać na plaży mogą za to udać się na hamak czy też porzucać frisbee.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej