Going. | Kurs jogi dla początkujących - Przestrzeń Jogi

Kurs jogi dla początkujących

18:15 | Czwartek, 16 stycznia 2020

Przestrzeń Jogi

Warsztat

160/180 zł

160/180 zł

Joga jest doświadczaniem. Dużo można o jodze napisać i piękne byłyby to słowa. Być może by ci się spodobały, być może pociągnęłaby cię ich poetyka, ale nie zrozumiesz czym jest joga nie dotykając praktyki.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy na poczucie jogi w sobie, zapraszam Cię na matę. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez podstawowe pozycje jogi (nazywane asanami).

Pozostając w pełni szacunku dla filozofii jogi, dla tradycji z której wypływa, pozostawimy je w cieniu praktyki.

KURS HATHA JOGI dla POCZĄTKUJĄCYCH to wprowadzenie do regularnego wykonywania określonych ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH.

Ćwiczymy z uważnością, świadomie oddychając. Staramy się szczegółowo poczuć ułożenie swojego ciała, stopniowo coraz bardziej uświadomiając je sobie.

Regularna praktyka pozycji jogi korzystnie wpłynie na twoje zdrowie, pomoże ci pozbyć się wielu dolegliwości, poprawi równowagę hormonalną, sprawiając że poczujesz się lepiej, pewniej, stabilniej i radośniej.

Osoby z poważniejszymi dolegliwościami zdrowotnymi są zoobwiązane uzyskać zgodę lekarza na udział w zajęciach. W razie szczególnych zaleceń polecam rozpocząć praktykę na mniej wymagających zajęciach łagodnych.

Kurs rozpocznie się 16.01.2020 (lub po uzbieraniu grupy). Będziemy spotykać się przez 8 tygodni co czwartek w godzinach 18.15-19.45.

Koszt 180zł, studenci 160zł (całość płatna przy pierwszym spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona - w razie dużej ilości chętnych będzie konieczna wpłata zaliczki).

Zapisy: SMS na numer 791159220.

Zapraszam:-)

Natalia

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej