Going. | Sokół - Eskimo Tour - Gdańsk - B90

Sokół - Eskimo Tour - Gdańsk

19:00 | Sobota, 7 marca 2020

B90

Koncert

60 zł

60 zł
poleca:

Sokół pojawi się wraz ze swoją trasą koncertową "Eskimo Tour" w Gdańsku. Koncert rapera w Trójmieście zaplanowano na 7 marca, początek o godzinie 19:00. Organizatorzy zapraszają zainteresowanych słuchaczy do klubu muzycznego B90.

Sokół to jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich raperów, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Na samym początku swojej kariery był współzałożycielem grupy WWO, z którą nagrał wiele ponadczasowych i niezapomnianych kawałków. Z czasem zaczął jednak stawiać na indywidualne projekty oraz rozbudowane współprace muzyczne z innymi artystami. W związku z tym współpracował z wieloma osobami, w tym z Slums Attack, Molestą Ewenement, Hemp Gru, O.S.T.R., Pono , Taco Hemingwayem czy też Bonusem RPK.

Oprócz tego, że Sokół jest raperem pełni również bardzo ważną funkcję w wydawnictwie muzycznym Prosto, które bardzo promuje podczas swojej muzycznej działalności. W Gdańsku Sokół pojawi się po to, aby zadziwić zebraną publiczność nowym materiałem, więc z pewnością będzie się działo!

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej