Going. | Sokół - Eskimo Tour - Wałbrzych [ZMIANA DATY] - Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki

Sokół - Eskimo Tour - Wałbrzych [ZMIANA DATY]

19:00 | Piątek, 5 marca 2021

Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki

Koncert

70 zł

70 zł
poleca:

Sokół zaplanował na 2021 rok zorganizowanie niezapomnianej trasy koncertowej po wielu miastach w Polsce. Jednym z przystanków na jego drodze będzie Wałbrzych, do którego uda się 5 marca. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, na terenie Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki.

Raper zapowiedział, że jego nowa trasa koncertowa "Eskimo Tour" spodoba się zarówno młodszym, jak i dawnym słuchaczom. Legenda polskiego rapu, która czynnie działa w wydawnictwie muzycznym Prosto wypromuje tym samym swój nowy singiel. Sokół słynie z niepowtarzalnego głosu, charyzmy, ale też szczerości i bogatego przesłania, które zawarte jest we wszystkich jego tekstach.

Nic dziwnego, że z Sokołem chciał pracować praktycznie każdy raper, udało się to wielu osobom oraz grupom. Wśród szczęśliwców znaleźli się m.in. O.S.T.R., Chada, Hemp Gru, Franek Kimono, Pono, Mor W.A., Slums Attack, Marysia Starosta czy też Taco Hemingway. Występ w Wałbrzychu to obowiązkowy punkt dla każdego fana muzyki rap oraz Sokoła, tego po prostu nie można przegapić.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej