Going. | Sokół - Eskimo Tour - Kraków [ZMIANA DATY] - Klub Studio

Sokół - Eskimo Tour - Kraków [ZMIANA DATY]

17:30 | Czwartek, 22 października 2020

Klub Studio

Koncert

od 80 zł

od 80 zł
poleca:

Sokół - Eskimo Tour w Krakowie!

22 października 2020 roku o godzinie 17.30 odbędzie się niezapomniany koncert Sokoła w ramach trasy Eskimo Tour. Sokół zawita w Klubie Studiu w Krakowie.

Sokół zapowiada trasę Eskimo Tour wyrażeniem "Husky ciągną ten kulig i jedziemy". Jest to pewnego rodzaju zapowiedź atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla wszystkich fanów Sokoła. Szczegóły jak na razie są jeszcze nieznane. Jedyny uchylony rąbek tajemnicy to zapewnienie, że "będzie co odśnieżać". Ciekawe jest to, że hasło to dotyczy nawet koncertów, które zostały zaplanowane na wiosnę, a więc na przełomie marca oraz kwietnia. Wiemy także, że wydarzeniom towarzyszyć będzie bardzo innowacyjna wizualna oprawa oraz także efekty specjalne.

Sokół to prywatnie Wojciech Sosnowski. Jest jednym z najbardziej twórczych jak i także utalentowanych polskich raperów. Na przestrzeni dwudziestu lat swojej intensywnej jak i także owocnej działalności, artysta się dorobił już ośmiu albumów. Dwa z nich są platynowe, a jeden ma już podwójną platynę.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej