Going. | Techno_Import w/ Nihad Tule - Dom Kultury Lublin

Techno_Import w/ Nihad Tule

22:00 | Sobota, 25 stycznia 2020

Dom Kultury Lublin

Impreza

od 0 zł

od 0 zł

Druga odsłona cyklu prezentującego ciekawe postaci światowej sceny techno, którą organizujemy razem z kolektywem vultur.

25 stycznia w DK zagra Nihad Tule. Świetny producent i jeszcze lepszy DJ, którego zarówno sety, jak i produkcje tworzą niesamowite, muzyczne historie. Nihad Tule pochodzi z Bośni i Hercegowiny, jest założycielem labelu Sloboda( z bośniackiego: „wolność”). Jego kariera sięga początków 2006 roku, kiedy po przeprowadzce do Szwecji został zauważony przez Adam Beyera, który zaprosił go do wydania z Bauri EPkę Nudge / Metal w legendarnej wytwórni Drumcode LTD. Kawałek „Metal” otworzył mu drzwi do dalszej kariery i stał się hitem, granym w największych klubach przez najlepszych DJów na świecie. Po sukcesie EPki, granej wielokrotnie między innymi w Berghain, zaczął wydawać w labelu Random Island.

Od samego początku przejawia olbrzymie zdolności do współtwożenia z kims muzyki, dlatego ma pare pobocznych projektów: Ibrahimović, NTTA11, Taken (z Elias Landberg czyli 1/2 Skudgy )

To co wyróżnia Nihada to jego wyjątkowe skille selekcyjne. Jego sety są mega wyczekiwane w światku fanów techno. Uwielbiany jest przez DJi za świetne mixy i bardzo energiczną grę. Wystarczy zerknąć na jego SC i sprawdzić ilość odsłon, a do kultowych setów zalicza się jego set z Bassiani.

Posłuchajcie tego sztosa!
► https://tiny.pl/t27r8 ◄

Obok niego reprezentaci kolektywu vultur– rraph & Diabot oraz marek nalikowski

start 22 / fb free do 23 / 15/20 zł
+21

@ REZERWACJE @
Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji:
601-529-515

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej