Going. | Tupot Poetycki #41 | SLAM + Grzegorz Wróblewski & Bobi Peru - MÓZG

Tupot Poetycki #41 | SLAM + Grzegorz Wróblewski & Bobi Peru

20:30 | Sobota, 22 lutego 2020

MÓZG

Sztuka

15 zł

15 zł

Ten wieczór będzie dla mnie niezwykle symboliczny, równolegle dzięki temu mam możliwość zaprosić Was na następujący po SLAMie duet w wykonaniu Grzegorza Wróblewskiego oraz Macieja Sinkowskiego, czyli Bobiego Peru. Możliwe, że jak już się spotkamy osobiście wyjaśnię całą sprawę. Aha! Od lutowego turnieju zaczynają się eliminacje do Mistrzostw PL.

| SLAM
na stałe w Bydgoszczy od 4 lat; pojedynek poetów!
otwarta scena - każdy może wystąpić w dowolnej formie - zasady: poeta nie używa rekwizytów, ani muzyki • poeta prezentuje swój własny tekst • poeta ma 3 minuty

To Wy droga Publiczności jesteście jury od samego początku do końca! Dla czwórki półfinalistów sprawy od Plexus Of Infinity. Dla zwycięzcy nagroda w wysokości 100 PLN.

co robić żeby wystąpić? pisz maila na vive_memor@vp.pl (ilość miejsc ograniczona)

| INSTALACJA SŁOWNO - MUZYCZNA
Grzegorz Wróblewski i Bobi Peru, czyli dwóch gigantów. Osiągnięcia na poziomie światowym, które w tym momencie oznaczają ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku sztuki.

Soulcraft Records Ltd. to studio Sinkowskiego, w którym wraz z Grzegorzem pracują nad materiałem.
https://soundcloud.com/soulcraft-records

GRZEGORZ WRÓBLEWSKI (1962) - poeta, malarz i dramaturg; urodzony w Gdańsku, a od 1985 zamieszkujący Kopenhagę. Jego twórczość tłumaczono na 12 języków. Publikacje oraz inne działania artystyczne są na tyle obszerne, iż znajdują się tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Wróblewski

Dansk Kulturinstitut/Danish Cultural Institute (fb)
https://www.danishculture.com/evrything-connected-interview-author-grzegorz-wroblewski/

Literacka Polska (fb): http://www.literackapolska.pl/rozmowy/grzegorz-wroblewski-cos-dla-frustratow-szpiegow-i-melancholikow/
Wizje (fb): https://magazynwizje.pl/aktualnik/kujawa-wroblewski/
Mały Format (fb): http://malyformat.com/2019/08/pani-szesc-gier/

BOBI PERU (1962) - muzyk i kompozytor. Założyciel zespołu Novo del Arte. Na początku lat 90 dołączył do zespołu Zgoda. Organizował cykle muzycznych wydarzeń i pracował w radiu. Szczegóły tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Sinkowski

https://stilon-c60.blogspot.com/2009/06/novo-del-arte-oczy-dziecka.html?fbclid=IwAR1takc06SD-zs9GOcPAPfN-DfsMN0JtOKTIyGxaOau-2BZI9XWkjYGRvyQ

***
wstęp: 15pln | występujący free

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej