Going. | Ania Rusowicz [ODWOŁANE] - Dom Kultury Lublin

Ania Rusowicz [ODWOŁANE]

19:00 | Piątek, 28 lutego 2020

Dom Kultury Lublin

Koncert

50 zł

50 zł

Bigbitowo-rockowo-funkowa podróż w duchu lat 60. i 70!

28 lutego w DK zapraszamy na hippisowską, bigbitowo-rockowo-funkową podróż z Anią Rusowicz i jej nowym albumem "Przebudzenie" !!

Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. RUSOWICZ, jak zawsze, charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/ funkowo/ rockandrollowy w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70, tych które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

***
Ania Rusowicz - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród: FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej