Going. | Poznań Motor Show [ZMIANA DATY] - MTP Poznań

Poznań Motor Show [ZMIANA DATY]

8-11.04.2021

MTP Poznań

Targi

od 27 zł

od 27 zł
poleca:

Poznań Motor Show, to wspaniałe wydarzenie z branży motoryzacyjnej, wywodzące się jeszcze z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to impreza, która swoimi rozmiarami oraz rozmachem przykuwa uwagę fanów motoryzacji z całego świata. Jest równocześnie największą imprezą motoryzacyjną w Europie Środkowej.

Spektakularne wydarzenie dla fanów motoryzacji
W tym roku Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 8-11 kwietnia. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać bogatą ekspozycję motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych, przyczep, kamperów, słowem cudów technologii motoryzacyjnej. Wszystkie cuda motoryzacji zgromadzone zostaną w aż piętnastu pawilonach targowych, gdzie uczestnicy imprezy na własne oczy przekonają się o niezwykłej urodzie oraz parametrach zgromadzonych tu eksponatów. To wyjątkowa gratka nie tylko dla fanów czterech kółek!

Na Poznań Motor Show nie zabraknie niespodzianek i nowości. Jedną z nich ma być salon Poznań Mobility Show, czyli pawilon poświęcony w pełni przyszłości motoryzacji, a także nowym technologiom. Mnóstwo uwagi poświęcone zostanie ponadto organizacji transportu, głównie w miastach.

Imprezy towarzyszące
Jak co roku, wydarzeniu towarzyszyć mają imprezy towarzyszące, w różny sposób związane z motoryzacją. Wśród nich najważniejsze to Stunt WarsPoland, Kongres Move - InternationalE-Mobility Congress, Gala Best Cars, czy Poznań MotorBike Show. Każda z imprez towarzyszących to ogromne wydarzenie skupiające wielotysięczną publikę.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej