Going. | Sex, Funk & Rock'n'Roll! # DJ EsDwa - Klub Zmiana Klimatu

Sex, Funk & Rock'n'Roll! # DJ EsDwa

21:30 | Sobota, 15 lutego 2020

Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

I love funk’n’roll, so put another dime in the jukebox baby!

Nie od dziś wiadomo, że lepiej być i nie pamiętać, niż nie być i żałować. Tak wiec w ten piątek do Zmiany zapraszamy wszystkich sympatyków funkowego rytmu, rokendrolowej energii i wszystkich tych niezobowiązujących, a porywających klimatów, które z za didżejskiej komody zaprezentuje: DJ EsDwa.

klimaty:
funk – funk’n’roll – funky disco – funk&pop – pop und rock – rock and roll – soul – rnb – mashup’s (i oczywiście nie tylko!)

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.
___________________________________________
15.02.2020 (sobota)
start ok. 21:30 (po koncercie Nautilus / Zmiana Klimatu / Białystok)
wstęp: 10 zł
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej